27 bin TL promosyon kimlere verilecek?

Photo of author
Written By admin

Yeni promosyon protokolünün süresi 3 yıl olarak belirlenmiş ve tek seferde, peşin ve eşit olarak, hiçbir kesinti yapılmaksızın her personele 27 bin TL ödenmesi karara bağlanmıştır. Yeni protokol, 1 Kasım 2022 tarihinde yürürlüğe girecektir.

Maaş promosyonu helal mi?

Promosyonların kullanılmayıp ihtiyaç sahiplerine verilmesi, insani yardım ve kamu yararına çalışmalar gerçekleştiren kurumlara tasadduk edilmesi İslam âlimleri tarafından tavsiye edilmektedir. Banka promosyonunu almak caiz değil fakat bankada da bırakmak uygun değildir.

Promosyon rekoru kimde?

SON DAKİKA | 41 BİN 500 TL'LİK PROMOSYON

Anadolu Üniversitesi'nde (AÜ) gerçekleştirilen banka maaş promosyon ihalesini Türk Ekonomi Bankası (TEB) 41 bin 500 TL'lik rekor bir ücret ile kazandı.

2023 promosyon ne kadar olacak?

10.000 TL ve Üzeri Maaş Alanlara: 5.000 TL. 10.000 TL ve üzeri ise 8.500 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız. 0-3.499 TL aralığında ise 3.000-TL; 3.500-7.499 aralığında ise 3.500-TL; 7.500-9.999 aralığında ise 4.500-TL; 10.000 ve üzeri ise 5.000 TL promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Promosyon parası çocuğa verilir mi?

"Fakir ve ihtiyaç sahibi kişilere verilmelidir"

Özer, "Anlaşma neticesinde bankaların memurlara verdiği promosyon bilerek veya bilmeyerek de olsa maaşı yatırılan kişilerin parasıyla elde edildiğinden, bu parayı kişinin ne kendisi ne de anne, baba, eş ve çocukları kullanabilir.

Polise verilen promosyon caiz mi?

Günlerdir beklenen polis maaş promosyonu belli oldu. Ancak Diyanet, "Caiz değil" dedi.

3 yıllık memur promosyon ne kadar?

3- NE KADAR ÖDENECEK? Maaşa göre promosyon tutarı değişecek. 3 yıllık dönem için; maaşı bin liranın altında olanlara 300 lira, maaşı bin-2 bin lira arasında olanlara 375 lira, maaşı 2 bin liranın üzerinde olanlara 450 lira ödenecek. Ayrıca; maaşın tamamının ATM'den tek seferde ücretsiz çekilebilmesi sağlanacak.

TSK ya ne kadar promosyon verecek?

Protokol kapsamındaki personele 3 yıl için tek seferde 26 bin TL toplu promosyon tutarı Ocak 2023 maaş ücretlerinin yatırılmasını müteakip ödenecektir.

10.000 lira promosyon veren banka hangisi?

GARANTİ BBVA

10.000 TL ve üstünde olan emeklilere 7.500 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır. Emekli promosyon avantajından 1 – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA'dan almayı taahhüt eden emekli müşteriler yararlanabilir. Şurada Paylaş!

Emekli promosyon alan kişi ölürse ne olur?

Ama vefat halinde emekli maaşı ve maaşlar alınamayacağı için dolayısıyla bankanın bu konuda geri iade talep etme hakkı var. Ama tüketici bunu 'ölüm anında dahi bu promosyon iade edilmez' şeklinde bir hükümle desteklerse tüketicinin lehine olduğu için sözleşmedeki bu hak geçerli kabul edilir.

Promosyon alan bir kişi vefat ederse ne olur?

Avukat Özge Çelik vefat halinde alınan promosyon ödemesinin geri iade istenebileceği belirtildi. Bunun önüne geçilmesi içinse sözleşmeye bir madde daha eklenmesi yeterli.

Devletin verdiği promosyon caiz mi?

Cevat Akşit bana promosyonu yorumu şöyle; “Bankaların emekli promosyonu olarak vermiş olduğu caiz mi sorusunun cevabı caiz değildir fakat harama yakındır çünkü emek verilmeden kazanılmış bir para ne helaldir ne haramdır o yüzden caiz olarak bilinmektedir.”

Polisler kac para promosyon veriyor?

Emniyet Genel Müdürlüğü, yenilenen maaş promosyon protokolünü duyurdu. Polis maaş promosyonu belli oldu. Polis maaş promosyonu 27 bin lira olarak ödenecek. Buna göre; polis maaş promosyonu tek seferde, peşin ve eşit olarak hiçbir kesinti yapılmaksızın her personele ödenecek.

2023 memur banka promosyonu ne kadar?

Promosyon Taahhütnamesi'nin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL; 3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL; 7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL; 10.000 TL' nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir.

TSK hangi banka ile anlaştı?

TSK promosyon anlaşması için gözler Vakıfbank'a çevrilmişti. EGM ve Sağlık Bakanlığı personelinden sonra Türk Silahlı Kuvvetleri personeline de müjdeli haber geldi. Banka ve kurum arasında yapılan anlaşmayla TSK personelinin alabileceği promosyon miktarı güncellendi.

Uzman çavuşlar ne kadar promosyon alacak?

Jandarma subay, astsubay, uzman çavuş ve personellerin en az 26-27 bin TL promosyon alması için temaslara geçildiği bildirildi.

En yüksek promosyonu veren banka hangisi?

Toplamda 8.500 TL'ye varan emekli ödülü ile Akbank, emekliye en çok promosyon veren bankalar arasındadır.

Hangi banka 20.000 TL promosyon veriyor?

Türkiye İş Bankası ve Garanti BBVA'nın ardından Yapı Kredi Bankası da maaş promosyonunu 20 bin TL'ye yükseltti. Milyonlarca emekli, 31 Aralık'ta sona eren promosyon kampanyalarının ardından gözünü 2023'te yapılacak yeni duyurulara çevirmiş durumda.

10.000 lira emekli promosyonu veren banka hangisi?

GARANTİ BBVA

10.000 TL ve üstünde olan emeklilere 7.500 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır. Emekli promosyon avantajından 1 – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA'dan almayı taahhüt eden emekli müşteriler yararlanabilir. Şurada Paylaş!

Promosyon cocuga verilir mi?

Fetva Kurulu, bankaların memurlara verdiği promosyonun, bankalara maaşı yatırılan kişilerin parasıyla elde edildiğinden, bu parayı ne kişinin kendisi ne de anne, baba, eş ve çocuklarının kullanabileceğini belirtti.

Ölen eşinden maaş alan promosyon alabilir mi?

Emeklilerin eş ve çocuklarına promosyon için bir açıklama geldi. Yapılan açıklamada vefat eden emeklinin eşine ve çocuklarına da promosyon ödemesi yapılacağına yer verildi. Banka promosyonundan vefat eden emeklilerin hak sahibi yakınları da yararlanıyor. Dul ve yetimlere hisseleri oranında promosyon ödeniyor.

Promosyon parası evli çocuğa verilir mi?

Özer, "Anlaşma neticesinde bankaların memurlara verdiği promosyon bilerek veya bilmeyerek de olsa maaşı yatırılan kişilerin parasıyla elde edildiğinden, bu parayı kişinin ne kendisi ne de anne, baba, eş ve çocukları kullanabilir.

Vefat eden kişinin maaşı çekilirse ne olur?

Sosyal Sigorta İşlemleri Yönetmeliğine göre ödeme günü öne alınanlar ile durum değişikliği veya ölüm hâlinde sigortalı ve hak sahiplerine durum değişikliği veya ölüm tarihine ait Kanunda belirtilen ödeme döneminde peşin ödenen gelir ve aylıklar geri alınmamaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
%d blogcu bunu beğendi: