3 eleme adayı kim?

Photo of author
Written By admin

Gecenin sonunda ise Survivor 3. eleme adayı Ertuğ oldu.

2 eleme adayı kim?

Böylece eleme adayları Aziz, Fatih ve Elanur seçildi.

2 eleme adayı kim oldu?

Survivor'da ilk oyunu kaybeden kırmızı takımdan ilk eleme adayı Kürşat olmuştu. İkinci eleme adayı da yeniden kırmızı takımdan Aziz seçildi. G.Saray turu İstanbul'a bıraktı! Transit filminin konusu ne?

6 eleme adayı kim oldu?

Haftanın 6. eleme adayı Çağatay oldu.

4 eleme adayı kim oldu?

Survivor'da eleme adayı belirlendi. Mavi takımdan Asena haftanın 4. eleme adayı oldu. F.Bahçe'den Zaha'yı unutturacak transfer!

Survivor 2023 potada kimler var?

Böylece eleme potasına giren üç isim sırasıyla Barış, Ertuğ, Aziz ve Cansu oldu.

20 Şubat eleme adayı kim oldu?

20 Şubat Pazar günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf Gönüllüler takımı olurken, eleme adayı Yasin oldu ve Sürgün Adası'na giden ikinci yarışmacı oldu.

Aleyna Survivor 2023 Kim?

1996 doğumlu Aleyna Elibol, sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda oyunculuk yapıyor. Rol aldığı ilk TV dizisi Elimi Bırakma olan Survivor Aleyna, Payitaht Abdülhamid, Kaçış ve son olarak da Orta Kafa Aşk dizilerinde rol aldı.

28 Şubat eleme adayı kim oldu?

28 Şubat Pazartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf gönüllüler takımı olurken 3. eleme adayı Yasin oldu. Performans birincisi Seda'nın söylediği isim ise Gökhan olurken, eleme potası Evrim, Aşkım, Yasin ve Gökhan dörtlüsüyle oluşmuş oldu.

25 Şubat Survivor eleme adayı kim oldu?

Survivor'da elemeye kimler kaldı, kim elendi? sorularının cevapları belli oldu. Survivor 2020'nin son bölümünde en çok oy alan yarışmacılardan Barış; Melis'i, Ersin ise Mert'i eleme adayı olarak seçti.

Tunga Survivor kim?

Tunga Sayan, 2001 yılında İstanbul'da doğdu. Spor ile yakından ilgili olan Tunga, bir dönem Janissaries İstanbul Yeniçeriler Amerikan Futbolu takımında yer aldı. Basketbol ve futbol ile ilgilenen yarışmacı iddialı sözleriyle gündeme gelmişti.

Survivor da kim öpüştü?

O isim Batuhan Karacakaya. Aşk-ı Memnu'nun Bülent'i olarak tanıdığımız Batuhan Karacakaya şampiyonluk adaylarından biriyken sürpriz bir şekilde adaya veda etmişti. Önceki gün Ayşe Yüksel'in 'Survivor'da öpüşenler oldu' açıklamalarına ilk tepki de ondan geldi.

Survivor Birincisi ne kadar kazanıyor?

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor'da büyük ödülün Acun Ilıcalı tarafından açıklanması bekleniyor. Survivor 2021'de şampiyon olan isim büyük ödülün de sahibi olacak. Survivor 2020'de şampiyon olan isim 500 BİN TL kazanmıştı.

Survivor yarışmacıları haftalık kaç para alıyor?

Yarışmacıların haftalık alacağı ücretler şu şekilde;

ZEYNEP ALKAN – 30 BİN TL. SEÇKİN PİRİLER – 30 BİN TL. BARIŞ TELLİ – 30 BİN TL. ALPER RENDE – 45 BİN TL.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
%d blogcu bunu beğendi: