Acun Televole sundu mu?

Photo of author
Written By admin

Acun Firarda, televizyon programcısı Acun Ilıcalı tarafından yapılmış, 2002-2006 yılları arasında Show TV'de yayımlanan gezi ve eğlence türündeki Türk televizyon programıdır. 1999 yılında Show TV'de Televole programı içerisinde 15 dakikalık kesit halinde yayınlanan Acun Ilıcalı ile Maraba programının devamıdır.

Acun TV8 ne kadara satın aldı?

Dün son yayınını yapan CNBC-E'yi elinden çıkaran Şahenk, TV8'in yüzde 30'unun sahibi oldu. Şahenk, bu ortaklık için 110 milyon dolar ödedi. Acun Ilıcalı, 2013 yılında TV8'i 70 milyon dolara satın almıştı.

Acun Ilıcalı Zeynep ılıcalıyı aldattı mı?

Örnek aile yaşamıyla bilinen ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın 7 yıllık eşi Zeynep Ilıcalı'nın aldatıldığını belirterek mahkemeye başvurmasının yankıları devam ediyor.

Acun Ilıcalı saati ne kadar?

Hem futbol temalı hem lüks. Acun Ilıcalı'nın lüks saatleri artık dillere destan oldu! Sık sık taktığı Richard Mille markalı saatinin fiyatı 1,7 milyon TL olan Acun Ilıcalı, futbolla arasının ne kadar iyi olduğunu saat seçimi ile bir kez daha gözler önüne seriyor.

Acun Ilıcalı nasıl bu kadar zengin oldu?

Uzun yıllar muhabir olarak çalıştıktan sonra, 2004 yılında kendi prodüksiyon şirketi ACUNMEDYA'yı kurarak kısa sürede Türkiye'nin önemli ve büyük prodüksiyon şirketlerinden biri haline getirdi. İlk kez 2008 yılında Türkiye'nin vergi rekortmenleri listesinde yer aldı.

Acun Ilıcalı TV8 i ne kadara aldı?

Acun Ilıcalı, 2013 yılında TV8'i 70 milyon dolara satın almıştı.

Acun Ilıcalı ne kadar vergi verdi?

Televizyoncu Acun Ilıcalı 7 milyon 977 bin 843 liralık vergiyle 38. sıradan 42. sıraya geriledi.

Acun Ilıcalı ne kadar vergi veriyor?

Televizyoncu Acun Ilıcalı 7 milyon 977 bin 843 liralık vergiyle 38. sıradan 42. sıraya geriledi.

Acun Ilıcalı Exxen için ne kadar para harcadı?

YILLIK 900 MİLYON TL

Bizim içeriğimizin bedava olma şansı yok" şeklinde konuştu. "Şu anda platformun içindeki içeriğin değeri yıllık 900 milyon TL civarında. 900 milyon TL olduğu için 'bunu gel bedava seyret' deme şansımız yok. 'Exxen'in ücretini Türkiye'de hemen herkes ödeyebilecek."

Acun Ilıcalı sol gözüne ne oldu?

Ünlü televizyoncunun gözünün bir enfeksiyon nedeniyle şiştiği öğrenildi.

Acun Ilıcalı eski eşlerine ne kadar nafaka ödüyor?

Çiftin 5 yaşındaki kızı Melisa'nın velayeti annede olacak. Subaşı'na 115 bin TL yoksulluk, Melisa'ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olarak her ay 125 bin TL ödenecek. 29 yaşındaki Subaşı evlenirse 115 bin liralık nafakası ödenmeyecek.

Acun Ilıcalı kaç tane karısı var?

Kişisel hayat. Üç evlilik gerçekleştiren Ilıcalı'nın bu evliliklerden dört kızı bulunmaktadır. 1989 yılında Seda Başbuğ ile evlenmiş, bu evlilikten Banu adında bir kızı dünyaya gelmiştir.

Dünyanın en pahalı saati hangisi?

Dünyanın en pahalı saat modelleri arasında uzun süredir 1. sırada yer alan Graff Diamonds'ın eşsiz saati Hallucination, tamı tamına 55 milyon $ fiyatı ile satılmıştır.

Acun’un mavi saati ne kadar?

Sık sık taktığı Richard Mille markalı saatinin fiyatı 1,7 milyon TL olan Acun Ilıcalı, futbolla arasının ne kadar iyi olduğunu saat seçimi ile bir kez daha gözler önüne seriyor.

Acun Ilıcalı ne kadar vergi ödüyor?

Televizyoncu Acun Ilıcalı 7 milyon 977 bin 843 liralık vergiyle 38. sıradan 42. sıraya geriledi. Listede, oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da 4 milyon 816 bin 64 liralık vergiyle 93. sırada yer buldu.

Acun Ilıcalı’nın arabası kaç para?

Fuara ultra lüks modelleri ve 45 milyon TL'lik Vulcan modeliyle damga vuran Aston Martin Türkiye, Acun'un da başını döndürdü.

Acun Ilıcalı ne kadar serveti var?

Bazı kaynaklara göre Acun Ilıcalı'nın serveti 100 milyon dolardan fazladır.

Acun Ilıcalı kaç evi var?

Tv programlarının çoğunda yer alan sunucu Acun Ilıcalı İstanbul'da süper lüks bir villa, üç dairesi var. Bodrum'da da 5 tane villası olan Ilıcalı'nın ayrıca Miami'de 10 adet dairesi var.

Türkiye’de Vergi Rekortmeni Kim?

Kurumlar Vergisi beyan eden mükellef listesinde ise ilk sırada Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası yer aldı. Geçen yıl için 3 milyar 91 milyon 367 bin 707 lira vergi tahakkuk ettirilen Merkez Bankası, Türkiye'nin Kurumlar Vergisi rekortmeni oldu.

Acun TV 8 i ne kadara aldı?

Acun Ilıcalı, 2013 yılında TV8'i 70 milyon dolara satın almıştı. Bir yıl sonra kanalın değerinin 400 milyon dolar olduğunu söylemişti.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: