Arda kaç para alıyor?

Photo of author
Written By admin

Arda'ya dev gelir

Arda Güler'in bonuslar hariç yıllık maaşının 8 milyon euro olduğu aktarıldı.

Arda Turan ne kadar serveti var?

Arda Turan'a servet! 110 milyon euro… – Futbol – Spor Haberleri.

Ümit Güler ne iş yapar?

Ümit GÜLER – Director – Turksat Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. LinkedIn.

Arda Güler yıllık maaşı ne kadar?

İspanyol medyasında yer alan habere göre; Fenerbahçe'de yıllık 350 bin euro kazanan Arda Güler, Real Madrid'de bonuslar hariç 8 milyon euro kazanacak. Real Madrid antrenmanında sergilediği performansla teknik direktör Ancelotti'nin gözüne giren Arda Güler, oyun görüşü ve zekasıyla fark yaratıyor.

Fatih Terim mal varlığı ne kadar?

Ardından yapılan değişikliklerle 2021 yılında bu para 21 milyon lira olarak değiştiği belirtilmiştir.

Lidyana sahibi kimdir?

Okan Üniversitesi'nde Girişimcilik Dersi'ne konuk olan girişimci, Lidyana.com kurucusu Hakan Baş iş hayatını anlatırken Arda Turan ve Semih Kaya ortaklıkları hakkında da konuştu. Baş, kurucu ortağı olduğu PeakGames'in 100 milyon dolarlık satışının kendisine gurur verdiğini de söyledi.

Arda Turan evi ne kadar?

ÇİFT BİRKAÇ ÇOCUK DAHA İSTİYOR. Günaydın'da yer alan habere göre Beykoz Çubuklu Vadi'de ev satın alan Turan'ın, yaptığı toplam masraf, 5 milyon dolar (37 milyon TL).

Mustafa Güler ne mezunu?

Mustafa Güler Kimdir? Prof. Dr. Mustafa Güler; Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Ozan Güler ne mezunu?

Ozan 2014 yılında Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra, 2015 yılında Birleşik Krallık'taki Swansea Üniversitesinde LLM Uluslarası Deniz Hukuku bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

En az maaş alan doktor ne kadar alıyor?

Yapılan 2023 Ocak itibariyle uzman Doktor maaşı 15,980 TL'den 24.743 TL'ye; pratisyen Doktor maaşı ise 15,263 TL'den 19.079 TL'ye yükselmişti.

Bahçıvanlar ne kadar maaş alıyor?

Bahçıvanlar, bahçe bitkileri ve fidan yetiştiricileri çoğunluğu 2023 yılında aylık ₺1.175 ile ₺2.277 arasında maaş alıyor. Bahçıvanlar, bahçe bitkileri ve fidan yetiştiricileri giriş seviyesinde aylık maaş ₺1.175 ile ₺1.515 aralığındadır.

GS Fatih Terim neden istifa etti?

Son dönemde sportif açıdan istenilen sonuçların alınamaması, bu sezon şampiyonluk yarışının oldukça uzağında kalınması ve Mustafa Cengiz ile Burak Elmas yönetimleriyle yaşanan anlaşmazlıkların ardından deneyimli teknik adamla yollar ayrıldı.

Arda Turan neden ceza evine girdi?

Asliye Ceza Mahkemesi, Arda Turan hakkında Özlem Şahin'e yönelik "Cinsel taciz" suçundan beraat kararı vermişti. Mahkeme, Arda Turan'a "Korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek", "Ruhsatsız silah bulundurmak" ve "Kasten yaralama" suçlarından ise toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası vermişti.

Arda Turan ne kadar zengin?

Atletico Madrid ile UEFA Kupası kaldıran, bir dönem Barcelona'da top koşturan ve yolu tekrar Galatasaray'a uzanan Arda Turan, başarılı kariyeri sayesinde 40 milyon doların üzerinde dudak uçuklatan bir servetin de sahibi oldu.

Aslıhan Doğan evi nerede?

5 yıl önce nikâh masasına oturan ve mutlu evliliklerini iki çocukla taçlandıran Aslıhan-Arda Turan çifti, büyüyen aileleri için geçtiğimiz aylarda yeni bir eve taşındı. Beykoz'daki Çubuklu Vadi'de oturdukları evden yine aynı sitede daha büyük bir eve geçen çift, yeni evlerinde dekorasyona büyük önem verdi.

Mustafa Güler evli mi?

Siyasete lise döneminde adım atan ve 2009 Yerel Seçimlerinde Tavşanlı Belediye Başkanlığı görevine seçilen Belediye Başkanımız Mustafa Güler, başkanlığı döneminde 5 kez Yılın Belediye Başkanı ünvanına layık görülmüştür. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mustafa Güler eşi kimdir?

Kaymakam Mustafa Güler ve Eşi Nuray Güler Ailelere Ziyaret Gerçekleştirdi ve İftar Sofrasına Konuk Oldu.

Mustafa Güler nerede çalışıyor?

Dr.Mustafa Güler. Bahçeşehir Üniversitesi Medical Park Göztepe Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi biriminde hasta kabul eden Prof. Dr.

Kamil Güler nereli?

Kâmil Güler (d. 12 Ekim 1972, Adana), Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur.

Beyin cerrahı ne kadar maaş alıyor?

Beyin Cerrahı olarak çalışan kişinin maaşı deneyim süresi, firma, yapılan işin kapsamı gibi birçok kritere göre değişmektedir. Beyin Cerrahı maaşı 2023 verilerine göre ortalama 112.700 TL civarındadır.

Aile hekimlerinin maaşı ne kadar?

eleman.net verilerine göre, Aile Hekimi 2023 yılında ortalama 35.000 TL maaş alıyor. Geçmişe baktığımızda Aile Hekimi , Ocak 2023 yılında ortalama 48.840 TL maaş alırken, Temmuz 2022'de ise ortalama 30.096 TL maaş alıyordu. Daha önceki yılların maaşları için eleman.net maaş geçmişi tablosunu inceleyebilirsiniz.

Bir başhekimin maaşı ne kadar?

eleman.net verilerine göre, Başhekim 2023 yılında ortalama 73.600 TL maaş alıyor. Geçmişe baktığımızda Başhekim , Ocak 2023 yılında ortalama 61.600 TL maaş alırken, Temmuz 2022'de ise ortalama 37.708 TL maaş alıyordu.

Bir öğretmen maaşı ne kadar?

GÜNCEL ÖĞRETMEN MAAŞI NE KADAR? 2023 Ocak-Haziran döneminde uygulanan yüzde 30 zammın ardından 1/4 öğretmen maaşı 15.965 TL oldu. Ocak zammından sonra en düşük öğretmen maaşı ortalama 12 bin 400 TL bandına yükseldi.

Fatih Terim neden 5 maç ceza aldı?

Kurul, Fatih Terim'e çift sarı kart görmesi nedeniyle yer almaması gereken müsabaka dışında hakeme yönelik hareketi sebebiyle 3, tedbire uymama gerekçesiyle 2 olmak üzere verilen toplam 5 maç men cezasını onadı.

Fatih Terim yerine kim gelecek?

Galatasaray'ın teknik direktörü Manchester City Menajeri Pep Guardiola'nın eski yardımcısı Domenec Torrent oldu.

Fatih Terim tazminat aldı mı?

Tamer Ş. Ve Emirhan S. ünlü teknik direktöre toplam 30 bin TL manevi tazminat ödenmesine karar verildi.

Arda Turan kime silah çekti?

Silahıyla hastaneye gelen Arda Turan ile kardeşi Okan Turan, Berkay ile sohbet ettikten sonra tartışma yeniden hararetlendi. Sehpanın üzerine koyduğu silahını Berkay aldı ve tartışmanın sona ermesini istedi. Arda ise sinirlendi ve yere tek el ateş etti.

Arda Turan evi nerede?

Beykoz'daki Çubuklu Vadi'de oturdukları evden yine aynı sitede daha büyük bir eve geçen çift, yeni evlerinde dekorasyona büyük önem verdi. Dekorasyonu ünlü iç mimar Hakan Ezer'le birlikte yapan Aslıhan Turan, evinin "klişe" evlerden farklı olması için büyük çaba sarf etti.

Aslıhan Turhan kimdir?

Aslıhan Doğan Turan 1.60 boyundadır. İş insanı Sabri Doğan ve modacı Güler Doğan'ın kızı olan Aslıhan Doğan Turan, Işık Lisesi'nde okuduktan sonra Drexel Üniversitesi ve University of Westminster Cavendish Campus'te öğrenim gördü. Aslıhan Doğan Turan, 2018 yılında eski futbolcu Arda Turan ile evlendi.

Aslıhan Doğan Turhan kimdir?

Aslıhan Doğan, 4 Aralık 1985 tarihinde dünyaya geldi. İş insanı Sabri Doğan'ın kızı olan Doğan, 2018 yılında futbolcu Arda Turan ile nikah masasına oturdu. Çiftin 2 erkek çocuğu var. Aslıhan Doğan Turan, YouTube ve kişisel sosyal medya hesaplarından stil paylaşımlarında bulunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: