Site icon UeOGC – Bilgi Kaynağı

En net fotoğraf çeken cep telefonu hangisi?

Söz konusu kamera değerlendirmesi olduğu zaman Huawei P60 Pro şu an için dünyanın en iyi kameralı akıllı telefonu olarak gözüküyor. DxOMark değerlendirmesine göre telefonun fotoğraf skoru 159. Bu Huawei P60 Pro modelini fotoğraf çekim konusunda zirveye taşıyor.

Telefon dokümanları kaç ayda silinir?

TİB Başkanı Şimşek de, “Yönetmeliğe göre, GSM operatörleri kayıtları 1 yıl saklar. 1 yıldan fazla saklarsa da cezası yok.

Hat sahibi biri telefon dökümü alabilir mi?

Telefon hattı kimin adına ise o kişi aranan ve mesaj gönderilen numaraların dökümünü (ayrıntılı fatura) ilgili şirketten alabilir.

Dünyanın en iyi kamerası hangi telefonda?

Üçlü arka kamera kurulumu ile Huawei Mate 50 Pro, DxOMark listesine göre şu an için dünyanın en iyi kameralı telefonu gibi duruyor. Testlerde akıllı telefon 152 fotoğraf puanı ve 141 video puanı almayı başarmış durumda. Genel değerlendirmede ise modelin aldığı skor 149. Bu skorla beraber seri liderliği alıyor.

Bir telefonun kamerasının iyi olduğunu nasıl anlarız?

Bir cep telefonu kamerasının gerçekten iyi olup olmadığını anlamak için diyafram açıklığına, sensör boyutuna ve optik görüntü sabitleyici gibi özelliklerin varlığına odaklanmak gerekiyor. Diyafram açıklığını, kabaca insan gözündeki iris boyutu olarak düşünebiliriz.

Cep telefonu dökümanında neler çıkar?

Telefon dökümanı yalnızca telefon konuşmaları ve SMS ve internete giriş bilgilerine ilişkindir. İnternet kullanımında hangi sitelere giriş yapıldığı gibi içeriğe ilişkin bilgiler dahi kullanılmamaktadır. Bu sebeple telefon dökümanında Whatsapp konuşmalarının ilgili operatörden talep edilmesi mümkün olmayacaktır.

Telefon Dökümü kaç aylık çıkar?

Operatörler 5 yıl süreyle geçmişe dönük telefon kayıtlarını tutmakla yükümlüdür. Her ne kadar bireysel talepler doğrultusunda telefon kayıtları paylaşılmasa da bunların bir mahkeme kararı ile delil olarak sunulması söz konusu olabilecektir. Ancak operatörler bu kayıtların içeriğini değil ancak dökümlerini paylaşabilir.

Cep telefonu dökümanında neler çıkar?

Telefon şirketleri, (Vodafone, Türk Telekom, Turkcell vs. gibi) telefon konuşma kayıtlarını tutmaktadır. Ancak bu kayıtlar yalnızca kim kiminle görüşmüş, ne kadar süre konuşmuş, saat kaçta görüşmüş, kiminle saat kaçta mesajlaşmış şeklinde gelmektedir.

Dünyada en çok tutulan telefon hangisi?

iPhone 14 Pro Max dünyanın en çok satan üst düzey telefonu olurken, iPhone 14 Pro, iPhone 14 ve iPhone 13 sırasıyla ikinci, üçüncü ve dördüncü oldu. Temel Galaxy S23 yedinci, Galaxy S23+ ise dokuzuncu sırada yer aldı.

En iyi kamera kaç megapiksel olmalı?

Bir kamera 108 Megapiksel fotoğraf çekip, diğer bir kamera da 12 Megapiksel ile fotoğraf çektiğinde, 108 Megapiksel fotoğraf daha kaliteli olmayabilir. Ama bu iki fotoğrafı dijitalde değil de baskı ortamında değerlendirirsek, baskı alanı büyüdükçe 108 Megapiksel daha iyi bir kalite sunacaktır.

Hat sahibi telefon dökümü alabilir mi?

Telefon hattı kimin adına ise o kişi aranan ve mesaj gönderilen numaraların dökümünü (ayrıntılı fatura) ilgili şirketten alabilir.

Türk malı telefonlar hangileri?

Vestel, General Mobile, Casper ve Reeder gibi yerli telefon markaları, Türk malı cihazlarını hem iç pazara sunuyor hem de dünyaya ihracat yapıyor.

En sağlam cep telefonu hangisi?

Ulefone Armor 11T 5G

Sağlam telefon listelerinde sürekli olarak kendine yer bulmayı başaran model, 1.2 metreye kadar düşme testinden başarıyla ayrılıyor.

iPhone 11 neden satıştan kalktı?

Bu bakımdan iPhone 12 sonrasında bu modellere yönelmek isteyenler mevcuttu. Bununla birlikte iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin satışını etkileyeceği düşüncesiyle Apple bu iki modelin satışını durdurdu. Apple Store mağazalarında artık bu modeller mevcut değil.

iPhone 11 neden piyasada yok?

2019 yılında duyurulan ve oldukça başarılı satış rakamına ulaşan iPhone 11 ailesi, Far Out etkinliği sonrasında Apple Store raflarından indirildi. Türkiye'deki satış fiyatlarını güncelleyen Apple Store, ilginç bir karar ile iPhone 11 serisinin satışını durdurdu.

iPhone 11 kaldırılıyor mu?

Bunlar arasında Türkiye'de en çok ilgi gören modellerden biri olan Iphone 11 oldu. 2019 yılında çıkış yapan ve döneminin en sevilen ürünlerinden olan Iphone 11, artık Apple mağazalarında satışa sunulmayacak.

4K kaç megapiksel kamera?

Ultra Yüksek Çözünürlük olarak tanımlanabilecek iki çeşit çözünürlük vardır: 4K UHDTV (2160p) 3840 × 2160 (8.3 megapiksel) çözünürlüğe sahiptir. Bu da demek olur ki 1920 × 1080 (2.1 megapiksel) çözünürlükten 4 kat daha fazla piksele sahiptir. 8K UHDTV (4320p) 7680 × 4320 (33.2 megapiksel) çözünürliğe sahiptir.

En çok tutulan telefonlar hangisi?

2022 yılında yapılan araştırmalara göre dünyada en çok satan telefon modeli iPhone 13 olarak açıklandı. İkinci sırada iPhone 13 Pro Max, üçüncü sırada ise iPhone 13 Pro yer alıyor. En çok telefon satan marka ise Samsung olarak ifade ediliyor.

Dünyanın en iyi telefonunun adı ne?

Dünyanın en iyi telefon markaları sıralamasında Apple zirveye adını iPhone 12 Pro ile adını yazdırırken ikinci sırada Samsung Galaxy Note 20 Ultra yer aldı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Exit mobile version