Enuygun uygulaması nedir?

Photo of author
Written By admin

ENUYGUN, kullanıcılarına dilediği uçak biletini, otobüs biletini, otel rezervasyonunu ve araç kiralama hizmetini tek bir uygulamada sunan seyahat süper uygulamasıdır.

Enuygun com sahibi kim?

Çağlar Erol – Enuygun.com Bilgi. Enuygun ve Wingie'nin kurucu ortağı ve CEO'su. Evli ve 2 çocuk babası. İş hayatında seyahat alışkanlıklara yön verecek projeler için çalışırken, boş zamanlarında yine seyahat tutkusunun peşinden gidip yeni yerler ve tatlar keşfetmeyi seviyor.

Ucretsiz iptal nedir?

Ücretsiz iptal ibaresi bulunan odalar için iade işlemi belirli bir tarihe kadar kesintisiz yapılır. İade yapılmaz ibaresi bulunan odaların iptali halinde ise, ödediğiniz rezervasyon ücreti iade edilmez.

Enuygun güvenli mi?

Sizin bilgileriniz yine kesinlikle 3. kişilerle paylaşılmaz ve bilgileriniz direk bankanın kendi ekranlarına yönlendirilir. Dolayısıyla internetten size zaman ve para tasarrufu sağlayan enuygun.com üzerinden işlem yapmak güvenli ve aynı zamanda da oldukça kolaydır.

Enuygun güvencesi nedir?

Bilet İptal Güvencesi, sadece Enuygun kullanıcılarına özel olarak sağlanan ve son anda değişebilen planlara karşılık bilet bedelini güvence altına alan bir hizmettir. Bilet İptal Güvencesi ile hiçbir neden göstermeden uçuştan 3 saat öncesine kadar biletinizi iptal edebilir ve bilet tutarının %90'ını geri alabilirsiniz.

Alinan bilet iptal edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği'ne uymak zorundadır ve bu yönetmeliğin 38. maddesine göre, bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Enuygun un sahibi kim?

Çağlar Erol – Enuygun.com Bilgi. Enuygun ve Wingie'nin kurucu ortağı ve CEO'su.

Iptal güvencesi nedir?

Bilet İptal Güvencesi ile hiçbir neden göstermeden uçuştan 3 saat öncesine kadar bilet iptal edilebilir ve bilet tutarının %90'ı geri alınabilir. Bilet tutarının iade edilecek olan %90'ı, güvence ödemesi ve müşterinin uçak bileti sağlayıcısından geri alacağı bilet iade tutarlarının toplamıdır.

Uçuşum Güvende Sigortası Ne Kadar?

Üstelik sadece 99,75 TL karşılığında. Uçuşum Güvende Sigortası'nı satış kanallarımıza başvurarak ya da dijital platformlarımızdan kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Aboneliği iptal edersem ne olur?

Bir aboneliği iptal ettiğinizde, ücretini ödediğiniz süre bitene kadar aboneliğinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Örneğin, 1 Ocak'ta 10 lira ücretle 1 yıllık abonelik satın alırsanız ve 1 Temmuz'da aboneliği iptal etmeye karar verirseniz: Aboneliğe 31 Aralık'a kadar erişebilirsiniz.

Abonelik fesih kaç gün sürer?

Sözleşmeyi sonlandırmak için fesih bildirimini satıcı veya sağlayıcıya yöneltmeniz yeterlidir. Fesih bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaştığı tarihten itibaren en geç 7 gün içerisinde sözleşmeniz sonlandırılmalıdır.

Abonelik Kapatma e-Devlet üzerinden olur mu?

1- BTK'nın eDevlet platformunda bulunan 'Abonelik Fesih Başvurusu' sayfasını açın. 3- eDevlet'te oturum açtıktan sonra açılan listeden aboneliğinizi iptal etmek istediğiniz şirketi seçin. 4- Söz konusu şirket için 'abonelik sorgula' bağlantısına tıklayın.

Online bilet iptal edince para geri gelir mi?

Biletin iptali mümkün olsa bile paranızın tamamını geri alamayabilirsiniz. Genelde, havayolları iptal etmek için bir işlem ücreti alıp paranın geri kalanını iade eder.

Bilet iptali olursa para iadesi olur mu?

İadesi mümkün olan ve ilgili havayolu tarafından iadesine karar verilen biletin bedel iadesi, bileti satın alırken kullanılan ödeme yöntemine uygun olarak yapılır. Kredi kartına 10 iş günü, banka kartlarına 15-20 iş gününe kadar iadeniz hesabınıza geçebilir.

Enuygun com hangi şirketin?

Enuygun, Enuygun Com İnternet Bilgi Hizmetleri Teknoloji ve Ticaret A.Ş.'nin lisanslı ticari markasıdır.

Çheck in ne demek?

Seyahatinizi gerçekleştirmek için uçağın tarifeli kalkış saatinden belirli bir süre önce havalimanında yaptırdığınız bilet ve bagaj işlemlerinin tümüne check-in adı verilir.

Enuygun bilet kime ait?

Çağlar Erol – Enuygun.com Bilgi. Enuygun ve Wingie'nin kurucu ortağı ve CEO'su. Evli ve 2 çocuk babası. İş hayatında seyahat alışkanlıklara yön verecek projeler için çalışırken, boş zamanlarında yine seyahat tutkusunun peşinden gidip yeni yerler ve tatlar keşfetmeyi seviyor.

Uçak bileti kaç saat öncesine kadar iptal edilebilir?

Bilet İptal Güvencesi ile hiçbir neden göstermeden uçuştan 3 saat öncesine kadar bilet iptal edilebilir ve bilet tutarının %90'ı geri alınabilir. Bilet tutarının iade edilecek olan %90'ı, sigorta tazminatı ödemesi ve müşterinin uçak bileti sağlayıcısından geri alacağı bilet iade tutarlarının toplamıdır.

Seyahat sigortası yapılmalı mı?

Yurt İçi Seyahatlerde Seyahat Sağlık Sigortası Zorunlu mu? Yurt içinde yapılan seyahatlerde seyahat sağlık sigortası poliçesi yaptırma zorunluluğu bulunmamaktadır dolayısıyla yurt içinde seyahat etmeyi planlıyorsan bunun için seyahat sağlık sigortası başvurusu yapmana gerek yoktur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: