Hadi isik kimdir?

Photo of author
Written By admin

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hadi Özışık, 1962 yılında Iğdır, Tuzluca'da doğmuştur. Gazeteci Süleyman Özışık (d.1971) kardeşidir. Hadi Özışık, Gazetecilik mesleğine, 1982 yılında Kars'ta yayın yapan Hüryurt gazetesinde köşe yazarlığı yaparak başladı.

Şerafettin Özışık kimdir?

Şerafettin Özışık, Akademik, Eğitim, Hukuk kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık, Halkların Mutluluğu, KPSS Muhasebe, SMMM Staja Giriş – Soru Bankası olarak sayılabilir.

Internet haber sitesinin sahibi kim?

Hadi Özışık, 5 Mayıs 2000 yılında İnternethaber.com'u kurdu. iki kişi ile çıktığı başlattığı yolculuğunu, bugün 60 kişi ile devam ettiriyor.

Süleyman Özışık eşi kimdir?

Törende taziyeleri, Süleyman Özışık'ın eşi Serpil Özışık, annesi Cemile Özışık, kardeşleri Hadi ve Baki Özışık ile çocukları kabul etti. Hadi Özışık, yaşadıkları acının tarifsiz olduğunu ifade ederek, "Biz 7 kardeşiz, 6 erkek kardeşiz, en küçüğümüzü kaybettik. Çok gururluydu Süleyman.

Süleyman Özışık kaç yaşında?

Bir süredir kanser hastalığı nedeniyle tedavi gören 52 yaşındaki gazeteci yazar Süleyman Özışık, tedavi gördüğü hastanede dün gece hayatını kaybetti. Özışık'ın vefat haberini kardeşi Hadi Özışık sosyal medya hesabından duyurdu.

Hadi Işık kim?

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hadi Özışık, 1962 yılında Iğdır, Tuzluca'da doğmuştur. Gazeteci Süleyman Özışık (d.1971) kardeşidir. Hadi Özışık, Gazetecilik mesleğine, 1982 yılında Kars'ta yayın yapan Hüryurt gazetesinde köşe yazarlığı yaparak başladı.

Süleyman Özışık hasta mı?

Bir süredir kanser hastalığıyla mücadele eden gazeteci Süleyman Özışık hayatını kaybetti. Süleyman Özışık'ın vefat haberini kardeşi Hadi Özışık duyurdu. Süleyman Özışık'ın vefat haberini kardeşi Hadi Özışık sosyal medya hesabından duyurdu. 52 yaşında hayatını kaybeden Özışık, Milliyet ve Akşam gazetelerinde çalışmıştı.

Halil Özışık kaç yaşında?

HALİL ÖZIŞIK KİMDİR? Profesyonel sporcu-eğitmen. 1985 Yılında Batman'da doğdu. Spora güreş sporuyla başlayan Halil Özışık, dövüş sporları Kick Boks, Muay Thai Ve Mma Kafes Dövüşleri Şampiyonlukları var.

Süleyman Özışık ne iş yapar?

2000 yılında buradaki işi ekonomik nedenlerle sonlandırılma kararı alındı. Daha sonra kendisi gibi gazeteci olan öz abisi Hadi Özışık ile birlikte internethaber isimli Türkiye'nin ilk haber sitelerinden birini kurdu. 2005 senesinde, sonsayfa isimli haber sitesini online bir e-gazete platformu haline getirdi.

Hakan Işık kim?

Aktif DJ'lik hayatına devam eden IŞIK aslen Uşak'lı bir Gurbetçi ailenin Çocuğu olarak Dünya'ya geldi ve yaşantısını hali hazırda Avusturya'da sürdürmekte. Avrupa'nın ve de Türkiye'nin bir çok şehrinde sahne almaya devam eden Hakan IŞIK Türkçe Müzik ağırlıklı Sahne Performansları ile de biliniyor.

Gazeteci Süleyman Özışık neden öldü?

Kanserle mücadele ediyordu! Gazeteci Süleyman Özışık hayatını kaybetti – YouTube.

Zafer Özışık kimdir?

Babam Vakıf Ahmet Özışık Yozgat'ta Zafer Turizm'in kurucusu. Babama hayır işlerini sevdiği için 'vakıf' derlerdi. Ben de büyük oğluma Vakıf Ahmet ismini verdim. 1980 yılında ticaret lisesini bitirdim ancak babam hasta olduğu için tahsilime devam edemedim. 1974 yılından bu tarafa çalışma hayatının içerisindeyim.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
%d blogcu bunu beğendi: