Hulki Cevizoğlu Ne doktoru?

Photo of author
Written By admin

1958 Tirebolu doğumlu. Sosyoloji Doçenti, Felsefe ve Din Bilimleri Doktoru, Uzman Sosyal Psikolog, Sosyal ve Felsefi Antropolog… Lisans eğitiminin ardından sosyal bilimlerin altı farklı disiplininde master ve doktora yaptı.

Hulki Cevizoğlu nun çocuğu var mı?

Gazeteci Hulki Cevizoğlu'nun oğlu Oğulcan Cevizoğlu, sanal borsa yarışmasında dünya birincisi oldu. Özyeğin Üniversitesi öğrencisi Oğulcan Cevizoğlu, dünya devlerini geride bırakarak, 1 milyon dolarlık farkla Dünya borsa birincisi oldu.

Hulki Cevizoğlu parti kurdu mu?

4 Haziran 2009 tarihinde Demokratik Sol Parti'den istifa eden Rahşan Ecevit'in kurucu üyeliğini yaptığı siyasi partidir. Birçoğu DSP'den istifa eden 103 kurucu üye ile kuruldu. Kurucu başkanı ise Hulki Cevizoğlu oldu.

Hulki Cevizoğlu milletvekilliği yaptı mı?

Mustafa Hulki Cevizoğlu (d. 1 Mayıs 1958, Tirebolu), Türk gazeteci, yazar, televizyon programcısı ve 28. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul milletvekilidir.

Haluk Cevizoğlu Kimdir?

Mustafa Hulki Cevizoğlu (d. 1 Mayıs 1958, Tirebolu), Türk gazeteci, yazar, televizyon programcısı ve 28. Dönem Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul milletvekilidir.

Hulki Cevizoğlu AKP kacinci sirada?

Hulki Cevizoğlu 2023 Genel seçimlerinde İstanbul 1.Bölge 6.sıradan AK Parti milletvekili adayı oldu. Gelişmelerden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Savcı Sayan seçildi mi?

14 Mayıs 2023 seçim sonuçlarına göre Savcı Sayan Meclis'e girdi mi? SAVCI SAYAN MİLLETVEKİLİ SEÇİLDİ Mİ? Resmi olarak açıklanmamış sonuçlara göre, Savcı Sayan meclise giremedi. AK Parti İzmir 1. bölge milletvekilleri ise MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU, MAHMUT ATİLLA KAYA, ŞEBNEM BURSALI ve MEHMET ALİ ÇELEBİ oldu.

Şebnem Bursalı seçildi mi?

Bölge'den milletvekili seçildi.

Özlem Zengin aday mı?

Özlem Zengin İstanbul 3. Bölge'de 2. sıradan aday, Zekeriya Yapıcıoğlu ise İstanbul 3. Bölge'de 4. sıradan aday gösterildi.

Alpay Özalan aday mı?

Fehmi Alpay Özalan, AKP İzmir 2. Bölge 2. sıradan milletvekili adayı oldu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
%d blogcu bunu beğendi: