Kontrolmatik in sahibi kim?

Photo of author
Written By admin

Kontrolmatik Yönetim Kurulu Başkanı Sami Aslanhan, Gündem Teknoloji'de Merak Edilenleri Cevaplıyor – YouTube. Kontrolmatik Yönetim Kurulu Başkanı Sami Aslanhan, Bloomberg HT TV'de Gündem Teknoloji programına katıldı.

Kontrolmatik kaç çalışanı var?

Kontrolmatik Teknoloji, 4 kıtada, 30'dan fazla ülkede, 300'den fazla personel ile gerçekleştirdiği 350'den fazla proje ile her geçen gün sürdürülebilir bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

Kontrolmatik bedelsiz ne kadar?

Investing.com – Kontrolmatik Teknoloji Enerji Ve Mühendislik A.Ş., bugün yüzde 425 oranında bedelsiz sermaye artırımı sonrası sermayesini 200 milyon TL'ye çıkardı.

Kontrolmatik Sami Aslanhan nereli?

1982 Pütürge/Malatya doğumlu Sami Aslanhan Marmara Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Öğretmenliği bölümünden 2007 yılında Lisans derecesiyle mezun olmuştur. 2017 yılında London School of Economics'te MBA Essentials programına katılmış olup iş yoğunluğundan dolayı programı bırakmak zorunda kalmıştır.

Kontrolmatik in yüzde kaçı halka açık?

İNA metodunda ise 5 yıllık gelir tablosu ve bilanço kalemleri Kontrolmatik yönetiminin beklentileri ile geçmiş mali veriler ışığında analiz edilerek 2020-2024 yılları için projekte edilmiştir. büyüklüğü 50.025.000 TL olup, halka açıklık oranı %20 olarak hesaplanmıştır.

100 bedelsiz hisse ne demek?

Bu tür sermaye artırımında, hissedarlardan herhangi bir ücret talep edilmez. Mevcut hissedarların sahiplik oranları değişmezken şirketin sermayesi artar. Şirketin kasasına ek para girişi sağlamaması sonucunda kurumun veya şirketin piyasa değerini değiştirmemesi için hisse senetlerinin fiyatında düzenleme yapılır.

Kontrolmatik şirketi kime ait?

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş.

Kontrolmatik bölündü mü?

Kontrolmatik tarafından yapılan açıklamada bölünme sonrası hissenin teorik fiyatı 43,524 TL olarak açıklanmıştı. Açılış sonrası 45,4 TL'den alıcı bulmaya başlayan KONTR hissesi, gün içi işlemlerde yüzde 5,5 oranında artış görerek 47,9 TL'ye kadar yükseldi.

Kontrolmatik kaç kişi çalışıyor?

Kontrolmatik Teknoloji, 4 kıtada, 30'dan fazla ülkede, 300'den fazla personel ile gerçekleştirdiği 350'den fazla proje ile her geçen gün sürdürülebilir bir şekilde büyümesine devam etmektedir.

Kontr hisse kime ait?

KONTR, %42,21 oranında DİĞER %28,83 oranında ÖMER ÜNSALAN %28,96 oranında SAMİ ASLANHAN iştiraklerine aittir. KONTR genel müdürlük görevini ise OSMAN ŞAHİN KÖŞKER üstlenmektedir.

Sasa Hisse ne zaman halka arz oldu?

1996 yılında "SASA" hisse koduyla halka arz oldu. Sasa Polyester, 2015 yılından itibaren Erdemoğlu Holding tarafından tüm hisseleri satın alınmıştır.

Kontr ne iş yapıyor?

Kontrolmatik başta elektrik üretim, iletim ve dağıtım tesisleri olmak üzere pek çok sektördeki kuruluşlara; operasyonel teknolojiler ve endüstriyel yazılım-kontrol sistemleri, haberleşme, bilgi güvenliği ve nesnelerin interneti, güç sistemleri ve proje yönetimi alanlarında hizmet vermektedir.

Kontrolmatik temettü 2023 ne kadar?

Kontrolmatik Teknoloji hissedarlarına 14.07.2023 tarihinde hisse başına brüt 0,15 TL nakit kâr payı dağıtmıştır.

Kontrolmatik hangi ülkenin?

Şirket İstanbul merkezli olup, yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerine ağırlıklı olarak enerji kaynaklarını verimli kullanmak için farklı projeler ve hizmetler sunmaktadır.

Aselsan ne kadar bedelsiz verecek?

Aselsan (ASELS), şirket sermayesini 2.28 milyar TL'den 100% oranında bedelsiz olarak 4.56 milyar TL'ye yükseltecek.

Bölünmeden sonra hisse yükselir mi?

Şirket, hisse senedi bölünmesi kararından sonra sahip olduğu hisse adedini artırmış olur. Bu yatırımcı için de aynı anlama gelir çünkü yatırımcının da hisse adedi artmıştır. Hisse adedinin borsadaki değeri bölünmeden sonra bölünme oranına bağlı olarak düşer. Fakat bu yatırımcı için bir olumsuzluk değildir.

Aselsan ne zaman bedelsiz verecek?

Şirketimizin 2022 yılı kâr dağıtımı kapsamında, sermayesinin 2.280.000.000 TL'den 4.560.000.000 TL'ye çıkarılması ve Şirketimiz esas sözleşmesinin 6. maddesinin tadil edilmesi hususu Ankara Ticaret Odası tarafından 23.08.2023 tarihinde tescil edilmiştir. Bedelsiz pay alma hakkı kullanım başlangıç tarihi 25.08.2023'tür.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: