Melike Yılmaz kimdir?

Photo of author
Written By admin

6 yıldır Anaokulları, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezleri ve çeşitli merkezlerde Psikoloji ve Klinik Psikoloji alanında hizmet vermiş bulunmaktadır. 2021 yılı itibari ile Yeryüzü Eğitim ve danışmanlık Merkezinde Uzman Klinik Psikolog olarak, yetişkin ve ergenlik döneminde ki gençlerle seanslarını sürdürmektedir.

Yılmaz Güzel Kimdir?

Yılmaz Güzel Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanıdır. Endometriozis, Ay Başı Kanamasının Gecikmesi, Hormonal Bozukluklar alanlarında hizmet veriyor ve Hamilelik testi, Dörtlü tarama testi, Vajinoplasti (vajina daraltma) hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Melike Alkan Kimdir?

Melike Alkan, daha sadece 25 yaşında ve Yıldız Entegre'de İletişim Birim Yöneticisi olarak çalışıyor. Saint Joseph Fransız Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Koç Üniversitesi İşletme Bölümü'nde kısmi devlet bursu ile okuyan Alkan, okurken hep çalışmış. Finansbank, Deloitte, Roche çalıştığı şirketler arasında.

Fatma Yılmaz nereli?

Fatma Meriç Yılmaz (d. 1975, Ankara), Türk tıp doktoru ve bürokrat. 9 Temmuz 2023'te Türk Kızılay olağanüstü genel kurul toplantısı sonrasında Kızılay Genel Başkanlığına seçildi. Yılmaz, 155 yıllık Kızılay tarihinde genel başkanlığa getirilen ilk kadın başkandır.

Yılmaz Güzel hangi hastanede?

2001 yılında tıpta uzmanlığını Ankara Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde almıştır. 2014 yılında İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Doktor Öğretim Üyesi unvanını almıştır. 2022 aralık ayından itibaren İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde göreve …

Arzu Alkan Kimdir?

Arzu Alkan Ateş, Edebiyat, Öykü kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Hayy, Lübyana'ya Bir Bilet olarak sayılabilir. Arzu Alkan Ateş kitapları; Erdem Yayınları, Heyamola Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Zeynep Alkan ne mezunu?

Ayşe adında bir kız kardeşi olan Alkan, 12 yaşındayken Hisar Eğitim Vakfı Okullarında bazı tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. Aynı zamanda 2 yıl Kadıköy Devlet Konservatuarında viyola eğitimi alan Zeynep Alkan, şu sıralar sosyal medya fenomenliği yapıyor.

Prof Fatma Meriç Kimdir?

Ulusal ve uluslararası alanda çok sayıda yayınlanmış makalesi bulunan Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, 2012-2015 yılları arasında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Biyokimya Laboratuvarı Eğitim ve İdari Sorumluluğu ile Laboratuvar Koordinatörlüğü görevini yürüttü. Fatma Meriç Yılmaz, evlidir ve 3 çocuğu vardır.

Umut Yılmaz nereli?

Ümit Yılmaz (d. 1971, Zonguldak), Türk siyasetçi ve eczacı. TBMM 27. dönem MHP Düzce milletvekilidir.

Handan Özge güzel hangi hastanede?

Handan Özge Güzel, İskenderun Gelişim Hastanesi'nde hizmet vermeye başlamıştır.

Neslihan Gürbüz hangi hastanede?

Dr. Neslihan GÜRBÜZ – Central Hospital.

Mustafa Alkan kaç yaşında?

1987 yılında Erzurum ili Aşkale ilçesinde doğdu.

Akif Alkan ne mezunu?

İlkokul ve ortaokul öğrenimini Uşak'ta, lise öğrenimini İzmir'de, üniversite öğrenimini ise Marmara Üniversitesi'nde başlayıp Sakarya Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Türkçe Öğretmenliği mezunudur fakat hiçbir zaman aktif olarak öğretmenlik görevinde bulunmamıştır.

Kızılay Genel başkanı ne kadar maaş alıyor?

AYLIK 280 BİN TL 'HUZUR HAKKI' ALIYOR

Aynı Kerem Kınık, yıllar önce Habertürk canlı yayınında "Kızılay şirketlerinden huzur hakkı adı altında 3 asgari ücret karşılığı aldığını" itiraf etmişti. Böylece Kerem Kınık'ın Kızılay'ın 11 şirketinde yönetim kurulu başkanlığı yaparak aylım 28/ bin TL maaş aldığı ortaya çıktı.

Sevgim yılmaz kaç doğumlu?

Sevgi Yılmaz Kimdir ? 1979 doğumlu senarist., dizi oyuncusu. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro/Dramatik Yazarlık Bölümü'nden mezun oldu.

Burak Özköse hangi hastanede?

Op. Dr. Burak Özköse is at atakent acibadem hastanesi.

Berrin Korkut hangi hastanede?

Dr. Berrin Korkut , Batı Anadolu Central Hastanesinde görev yapmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
%d blogcu bunu beğendi: