Şerafettin Özışık kimdir?

Photo of author
Written By admin

Şerafettin Özışık, Akademik, Eğitim, Hukuk kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Gümrük Müşavirliği ve Gümrük Müşavir Yardımcılığı Sınavlarına Hazırlık, Halkların Mutluluğu, KPSS Muhasebe, SMMM Staja Giriş – Soru Bankası olarak sayılabilir.

Internet haber sitesinin sahibi kim?

"Kirli Sayfa" kitabının da yazarı olan Hadi Özışık, 5 Mayıs 2000 yılında İnternethaber.com'u kurdu. Mesleğini kurucusu olduğu sitede yazarlık yaparak sürdüren Hadi Özışık, iki kişi ile çıkarak başlattığı yolculuğunu, bugün 60 kişi ile devam ettiriyor.

Zafer Özışık kimdir?

Babam Vakıf Ahmet Özışık Yozgat'ta Zafer Turizm'in kurucusu. Babama hayır işlerini sevdiği için 'vakıf' derlerdi. Ben de büyük oğluma Vakıf Ahmet ismini verdim. 1980 yılında ticaret lisesini bitirdim ancak babam hasta olduğu için tahsilime devam edemedim. 1974 yılından bu tarafa çalışma hayatının içerisindeyim.

Süleyman Özışık kimdir nerelidir?

Süleyman Özışık, 1 Mart 1971 tarihinde Iğdır'da doğdu. Lise eğitimi de dahil olma üzere ilk eğitimini Kars'ta tamamladı.

Hadi Özışık kimdir ve nerelidir?

Hadi Özışık, 1962 yılında Iğdır, Tuzluca'da doğmuştur. Gazeteci Süleyman Özışık (d.1971) kardeşidir. Hadi Özışık, Gazetecilik mesleğine, 1982 yılında Kars'ta yayın yapan Hüryurt gazetesinde köşe yazarlığı yaparak başladı.

Süleyman Özışık hastalığı nedir?

Köşe yazarlığı ve birçok televizyon kanalında yorumculuk da yapan Süleyman Özışık, 2023 yılının başında yakalandığı kanser hastalığına yenilerek 5 Ağustos 2023 Cumartesi günü hayatını kaybetti.

Süleyman Özışık eşi kimdir?

Törende taziyeleri, Süleyman Özışık'ın eşi Serpil Özışık, annesi Cemile Özışık, kardeşleri Hadi ve Baki Özışık ile çocukları kabul etti.

Hadi Işık kim?

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanıdır. Hadi Özışık, 1962 yılında Iğdır, Tuzluca'da doğmuştur. Gazeteci Süleyman Özışık (d.1971) kardeşidir. Hadi Özışık, Gazetecilik mesleğine, 1982 yılında Kars'ta yayın yapan Hüryurt gazetesinde köşe yazarlığı yaparak başladı.

Halil Özışık kaç yaşında?

HALİL ÖZIŞIK KİMDİR? Profesyonel sporcu-eğitmen. 1985 Yılında Batman'da doğdu. Spora güreş sporuyla başlayan Halil Özışık, dövüş sporları Kick Boks, Muay Thai Ve Mma Kafes Dövüşleri Şampiyonlukları var.

Hakan Işık kim?

Başarılı masa tenisi sporcumuz Hakan Işık, gençlerde Türkiye Şampiyonu oldu. Masa Tenisinde Genç Milli Takım Seçmeleri 5-6 Haziran'da Ankara´da Taha Akgül Spor Salonu'nda yapıldı. Başarılı sporcumuz Hakan Işık, oynadığı 6 maçı da kazanarak, Türkiye Şampiyonu oldu.

Ahmet Işık nereli?

Ahmet Işık (1963, Sivas) Türk siyasetçidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
%d blogcu bunu beğendi: