Sinem Kobal kiminle sevgili?

Photo of author
Written By admin

Güzel oyuncu Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, altı yıl önce Cunda Adası'nda dünyaevine girmişti. 2020 yılında ilk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, kızlarına 'Lalin' adını vermişti. Ünlü çiftin Mayıs 2022'de ise küçük kızları Leyla dünyaya gelmişti.

Sinem Kobal kim ile evli?

14 Mayıs 2016 tarihinde ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu ile evlendi. Bu evlilikten 2020 yılında Lalin ve 2022 yılında Leyla adını verdikleri kız çocukları dünyaya geldi.

Sinem Kobal kimin eşi?

Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine giren Sinem Kobal, 2020'de kızı Lalin'i kucağına alarak ilk kez annelik duygusunu tattı.

Sinem Kobal ne hastaligi var?

Orta kulak iltihabı sebebiyle konuşmakta ve yürümekte zorlanan Sinem Kobal rahatsızlığına rağmen doğumun gayet rahat geçtiğini söyledi. Doğum sonrası ise orta kulak iltihabı için tedaviye başladığını belirten Sinem Kobal zorlandığını ama tedavinin sonunda rahatlayacağını ve kısa zamanda sağlığına kavuşacağını açıkladı.

Sinem Kobal’ın hastaligi ne?

KONUŞMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ İkinci kez anne olan Kobal, orta kulak iltihabına yakalandığını belirterek, "Doğumdan önce başladı.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal nasıl tanıştı?

Hem Kobal hem de İmirzalıoğlu, o partinin davetlisiydi. Çift ilk kez o partide tanıştı. İkili arasında başlayan elektriklenme kısa sürede büyük bir aşka dönüştü. Aşk ise kısa süre sonra evliliği getirdi.

Kenan İmirzalıoğlu 2 çocuğu hasta mı?

Maslak'taki özel bir hastanede yatan çiftin bebekleri, iki gün sonra taburcu edilecek. Haberin gündem olmasıyla Kenan İmirzalıoğlu'nun menajeri açıklama yaptı. "Dışarıdan kaptığı enfeksiyona bağlı zatürre başlangıcı vardı. Ama şimdi iyileşti ve gayet sağlıklı" dedi.

Kenan İmirzalıoğlu alevi kökenli mi?

İlk yılları ve eğitimi. Kenan İmirzalıoğlu, 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara ilinin Balâ ilçesine bağlı Üçem köyünde dünyaya geldi. Ancak nüfus kaydında 10 Nisan 1974 yazmaktadır. Ailesinin soyu Bozulus Türkmenleri'nin Tabanlı aşiretine dayanır.

Sinem Kobal Arda Turan aşkı kaç yıl sürdü?

Uzun süre aşk yaşayan Arda Turan ile Sinem Kobal 2012'de nişanlanmış yaklaşık 2,5 yıl sonra da ayrılmıştı.

Kenan İmirzalıoğlu yeni doğan bebeği hasta mı?

Maslak'taki özel bir hastanede yatan çiftin bebekleri, iki gün sonra taburcu edilecek. Haberin gündem olmasıyla Kenan İmirzalıoğlu'nun menajeri açıklama yaptı. "Dışarıdan kaptığı enfeksiyona bağlı zatürre başlangıcı vardı. Ama şimdi iyileşti ve gayet sağlıklı" dedi.

Sinem Kobal neden oyunculuk yapmıyor?

Hep final yapıyor! Son dönemlerde rol aldığı projeleri kısa sürede final yapan Kobal, yaşadığı hüsranı atlatmaya çalışıyor. Modacı olup İtalya'ya gidecek Modaya yönelmeye karar veren Kobal, oyunculuğu bırakma kararı aldı.

Sinem Kobal ikinci kez doğum yaptı mı?

Oyuncu Sinem Kobal, ikinci kez anne oldu. Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Kobal, bugün ikinci kızını da kucağına aldı.

Sinem Kobal bebeğinin neyi var?

Leyla'nın durumu iyi

HS Magazin isimli Instagram sayfasında yer alan habere göre; İmirzalıooğlu'nun kızları, dışarıdan bulaşan mikroba bağlı zatürre başlangıcı nedeniyle pazartesi gününden beri hastanede.. Maslak'taki özel bir hastanede yatan çiftin bebekleri, iki gün sonra taburcu edilecek.

Sinem Kobalin KIZI iyileşti mi?

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun kızları hastanede tedavi görüyordu… Minik Leyla iyileşiyor.

Sinem Kobal kiminle aşk yaşadı?

Şu sıralar Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal, bir dönem Arda Turan ve İbrahim Çelikkol'la aşk yaşadı.

Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal Kaç Yaşında?

14 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul'da doğdu. Rize, Hemşinli bir ailenin kızıdır. Babası inşaat mühendisi, annesi ise ev hanımıdır.

Kenan İmirzalıoğlu kimlerle sevgili oldu?

Aksine yakışıklı ismin başka bir aşkı olduğu ortaya çıktı. İmirzalıoğlu'nun bu süre zarfında İzmirli tescilli güzel Özge Akbulut ile beraber olduğu ortaya çıkmıştı. Başarılı oyuncu, Özge Akbulut'tan ayrıldıktan hemen sonra kendisinden 13 yaş küçük manken Kübra Küçük'le aşk yaşamaya başlamıştı.

Arda Turan ile Sinem Kobal Neden Ayrıldı?

Futbolcunun bu ilişkiyi aylardır bitirmeye çalıştığı ve annesi Yüksel Hanım'ın da destek vermesiyle ayrılık kararını verdiği öğrenildi. Kobal ile evliliği kafasında tamamen bitiren Arda Turan'ın 19 Kasım'da Mersin'de oynanan Milli maçtan sonra ilişkisini kesin olarak bitirdiği ortaya çıktı.

Sinem Kobal’ın kaç kızı var?

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftine ikinci bebek

İkinci kızını dünyaya getiren 34 yaşındaki Kobal'ın ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Çift, kızlarına 'Leyla' ismini verdi. Altı yıl önce nikah masasına oturan İmirzalıoğlu ve Kobal çiftinin, 1,5 yaşında Lalin adlı bir kızları bulunuyor.

Peygamber Efendimiz Alevi mi?

Ali soyundan gelenler mânasında, ayrıca siyasî, tasavvufî ve itikadî anlamda kullanılagelmiştir. Hz. Ali soyundan, oğulları Hasan, Hüseyin, Muhammed b. Hanefiyye, Ömer ve Abbas vasıtasıyla gelenlere Alevî denilmiştir (Makrîzî, I, 8).

Burak Özçivit Alevi mi?

Burak Özçivit'in Gaziantepli bir Kızılbaş Türkmen Alevisi olduğunu biliyor muydunuz.

Beren Saat nereli Alevi mi?

Beren Saat, 26 Şubat 1984 yılında Ankara'da doğdu. Baba tarafından aslen Gümüşhane'lidir. Beren Saat 1,67 metre boyunda, 53 kilo ve Balık burcudur.

Sinem Kobal kimlerle birlikte oldu?

Şu sıralar Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal, bir dönem Arda Turan ve İbrahim Çelikkol'la aşk yaşadı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: