100 kontör kaç dakika?

Photo of author
Written By admin

50 mesaj ya da 10 dakika konusmaya esittir.

Kontör ne zaman kalktı?

Tüm mobil operatörler, 1 Nisan 2010 itibari ile kontör yerine tamamen TL'ye dayalı ücretlendirme sistemi ile hizmet vermeye başladı. Tarifelerde, kampanyalarda ve reklamlarda, bu değişiklik sonrasında kontör yerine TL kullanmaya başladık.

Kontör nereden alabilirim?

Lira Kartları tüm Türk Telekom satış noktaları, CarrefourSA, CarrefourSA Express, Migros, Tansaş, Şok Market, MacroCenter, Kipa, Kipa Ekspres, Media Markt, Electro World, Bizim Toplu Tüketim, Teknosa Mağazaları'ndan satın alabilirsiniz.

Kontör bitince ne olur?

Konuşma esnasında kullanıcının lira bakiyesi biterse, konuşma kesilir ve her iki taraf da (arayan ve aranan) anons ile uyarılır. Bekleme süresi, Aktif Kullanım Süresi'nin bitmesiyle başlayan 90 günlük süredir. Bu süre ile birlikte arama ve kısa mesaj gönderme kısıtlaması başlar.

Kontör Yüklenmezse kaç ayda kapanır?

Bu 185 gün süresince tekrar TL yüklenmezse 92 Günlük “Yarı Aktif Dönem” başlar. Hattınızın yarı aktif olduğu dönem sonuna kadar tekrar TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve hattınız tekrar kullanılamaz.

6 ay kontör Yüklemezsem ne olur?

Hattınızın yarı aktif olduğu dönem sonuna kadar tekrar TL yüklemezseniz, Hazır Kart numaranız iptal edilir ve hattınız tekrar kullanılamaz.

50 TL kontör kaç dakika?

Süper Tarife'de 50TL yükleyerek her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşabilir, üstelik Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşmak için 2 saat bedava kazanırsınız.

1000 kontör ne kadar?

1000 kontör yani 65 TL karşılığında POS cihazından satın aldığınız NAR paketi için hattınıza yurt içi ve Türkiye her yöne 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1000 kontör aktarılacaktır. Aylık Nar paketlerinden bireysel faturasız hat müşterilerimiz faydalanabilir.

Telefon kontör kaç TL?

Ayrıca, cep telefonunuzdan *123# tuşlayıp, arama tuşuna başarak da öğrenebilirsiniz. Ayrıca adınıza devlete ödenen Telsiz Kullanım Ücreti güncel borç bakiyenizi öğrenmek için önce *100# yazıp ardından arama tuşuna basın.

1 TL kontör nasıl gönderilir?

Periyodik Lira GönderLira göndermek istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira göndermek istediğinizi yazın, bir boşluk bırakın, kaç gün aralıkla göndermek istediğinizi yazın 9235'e kısa mesajla yollayın.

1000 dakika kontör ne kadar?

Paket faydası fatura dönemi boyunca yurt içinde geçerli her yöne 1000 dakikadır. 30.01.2021 Tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararı doğrultusunda ÖİV'ye tabi tüm hizmetler için uygulanmakta olan %7,5'lik vergi oranı %10 olarak güncellenmiştir. Bu değişiklikle birlikte fiyat 29,58 TL olmuştur.

Kapanan hat geri açılır mı?

Genelde operatörlerde hattınızın bir yıl içindeki ilk gecikmiş borcunda açma ücreti faturaya yansıtılmamaktadır. Faturalı hattın kapanması halinde borcun ödenmesi durumunda hat tekrar açılır ve hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Aramaya kapanan hatta paket yüklenir mi?

TL yüklemesi yapılmazsa paket ya da kredi transferi alınamaz. Bunlardan hiçbirini yapılmadığı durumda hat aramaya, mesaj göndermeye ve diğer hizmetlere kapanır. Kapanan faturasız hattı aktif edebilmek için Hazır Kart'a 10 TL ve üstü miktarda TL yüklenmesi, paket ya da kredi transferi alınması gerekir.

Faturasız hat kaç ay ödenmezse kapanır?

Aktif Süre (184 gün):Son yükleme tarihinizden itibaren, 184 gün süresince hattınız hem arama yapmaya hem de çağrı almaya açık olur. 184 günün sonunda tekrar yükleme yapmamışsanız, hattınız dış aramalara kapatılır ve 92 günlük pasif süre uygulaması başlar.

Kontörlü hat tekrar açılır mı?

Faturasız kapanan hat nasıl açılır diye merak edenler için ise hattınıza yeniden TL yüklediğinizde hattınızın açılacağını söyleyelim. Eğer siz de hattım kapandı nasıl açtırabilirim diye merak ediyorsanız, faturasız hattınıza TL yükleyerek yeniden hattınızı kullanabilirsiniz.

Kontor ne zaman bitti?

Tüm mobil operatörler, 1 Nisan 2010 itibari ile kontör yerine tamamen TL'ye dayalı ücretlendirme sistemi ile hizmet vermeye başladı. Tarifelerde, kampanyalarda ve reklamlarda, bu değişiklik sonrasında kontör yerine TL kullanmaya başladık.

A101 en az kaç TL yüklenir?

A101 – Harca Harca Bitmez. Kampanya koşulları: * Hediye çeklerinize 100, 200, 300, 400, 500 TL yükleyebilirsiniz. * Birden fazla çek satın alabilir ya da dilediğiniz birden fazla numaraya sanal çeklerimizden gönderebilirsiniz.

Faturasız hatlara en az kaç TL yüklenir?

TL yüklemenizi bir defada en az 50 TL, en fazla 100 TL yükleyebilirsiniz. Vodafone faturasız hattınızın aktif kullanım süresini uzatmak için, bir defada en az 50 TL yüklemelisiniz. Yüklenebilecek en düşük TL miktarı 15.12.2021 tarihi itibariyle 50 TL olarak güncellenmiştir.

Kontur en az kaç TL?

Turkcell Faturasız Hattınızı satın aldıktan sonra 10 TL ve üzeri TL, paket yüklediğiniz andan veya 10 TL ve üzeri TL Transfer aldığınız tarihten itibaren hattınız ile 185 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Paraşüt 1 fatura kaç kontör?

Paraşüt abonesiyseniz bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gönderilen veya alınan her elektronik fatura 1 e-kontör değerindedir. Paraşüt aboneliğinizi başlatarak kullanabileceğiniz e-kontör paketlerinin kullanım süresi 12 ay ile sınırlıdır. 5000 üzeri e-kontör alımlarınızda bizimle iletişime geçiniz.

50 tllik kontör kaç dk?

Süper Tarife'de 50 TL yükleyin, hem her yöne 10 dakikası 65 kuruşa konuşun hem de Turkcell'lilerle 1 hafta boyunca konuşabileceğiniz 2 saat bedava kazanın!

1 kontör kaç fatura?

1 Fatura 1 Kontör olarak uygulanmaktadır. Elektronik faturalar 10 yıl boyunca saklanır ve ayrıca ücretlendirilmez. E-Fatura kontörleri sonraki yıl/yıllara devirli olarak uygulanır. Kontörler silinmeksizin SÜRESİZ olarak kullanıma açıktır.

1 tane SIM kart kaç TL?

Turkcell: En az 100 TL | En fazla 150 TL. Vodafone: En az 95 TL | En fazla 120 TL. Türk Telekom: En az 95 TL | En fazla 100 TL.

18 yaş altı hat alabilir mi?

Yaşım 18'den küçük, nasıl hat alabilirim? Yeni hat alırken gereken tüm evraklarla birlikte; adınıza faturalı hat almak istiyorsanız noterden alınmış muvafakatname, anne veya babanızın kimliği ile beraber başvurmanız gerekmektedir.

Başka numaradan TL nasıl istenir?

Lira İste Lira göndermesini istediğiniz kişinin numarasını yazın, bir boşluk bırakın, kaç lira istediğinizi yazın, 9233'e kısa mesajla yollayın. Karşınızdakine onay mesajı gitsin, kabul ederse liralar anında cebinize gelsin.

9235 nedir?

9235'i arayarak;

9235'i cep telefonunuzdan ücretsiz arayarak herhangi bir Avea müşterisinden lira isteyebilir ya da faturasız bir Avea hattına lira gönderebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: