Asi dizisinin sonunda ne oluyor?

Photo of author
Written By admin

“Asi” ; masal tadındaki muhteşem bir final bölümünün ardından ekrana veda ediyor. Asya'nın tüm dilekleri tek tek gerçek olur. Önce babasına ilik örneği vererek Demir'i kanserin elinden kurtarır. Demir ve Asi yıllar sonra yeniden nikâh masasına otururlar.

Asi dizisi kaç yıl sürdü?

Asi, 26 Ekim 2007 tarihinde Kanal D'de yayımlanmaya başlayan Türk televizyon dizisi. 2 sezondan oluşan dizi 19 Haziran 2009'da yayımlanan 71. bölümü ile final yaparak sona ermiştir.

Asi ve Demir neden ayrıldı?

Demir, kardeşinin ölümünden Asi ile Ali'yi sorumlu tutuyor ve Asi'den ayrılmaya karar veriyor.

Asi dizisinin çekildiği çiftlik nerede?

Kibar Feyzo ve Asi dizisi çekimlerinin yapıldığı Reyhanlı Harran (Kavalcık) köyündeki Ağa Konağı.

Asi dizisinin çekildiği çiftlik kimin?

Dizide sıkça görülen mekanlardan Kozcuoğlu Çiftliği, 1940'ların Fransız Mimarisiyle yapılmış, bir ağa konağıdır. Bundan daha önemli özelliği birçok Türk Filmine daha mekan olmuştur. En bilinen örneği Kibar Feyzo'da Maho Ağa'nın konuklarını ağırladığı çiftliktir.

Asi dizisinde Süheyla’nın oğlu kim?

İhsan, Aslan'ın Süheyla'nın oğlu olduğuna ilk başta inanmaz. Ökkeş geçmişte olanları İhsan'a anlatınca İhsan hafızasındaki bilgileri birleştirir ve ikna olur.

Asi dizisinde Aslan kiminle evleniyor?

Demir ve Asi yıllar sonra yeniden nikâh masasına otururlar. Diğer yandan Aslan da aşkına kavuşur. Kozcuoğlu ve Doğan Aileleri, Aslan'ın düğününde biraraya gelirler.

Asi dizisi aslan kimin oğlu?

İhsan, Aslan'ın Süheyla'nın oğlu olduğuna ilk başta inanmaz.

Asi dizisi demirin evi nerede?

Hatay'ın Reyhanlı ilçesine bağlı Kavalcık (Harran) Mahallesi'nde bulunan ve yıllar boyunca Türk sinemasına ait 'Kibar Feyzo, Adak, Ezo Gelin, Kaçak, Asi, Kasaba ve Sultan Gelin' gibi birçok film ve dizinin çekimlerinin yapıldığı tarihi Fatih Aliye Müderris Konağı, restore edilerek 'Sinema Müzesi'ne dönüştürülecek.

Asi finalinde ne oldu?

Asya'nın tüm dilekleri tek tek gerçek olur. Önce babasına ilik örneği vererek Demir'i kanserin elinden kurtarır. Demir ve Asi yıllar sonra yeniden nikâh masasına otururlar. Diğer yandan Aslan da aşkına kavuşur.

Asi dizisinin çekildiği çiftlik nerede?

Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde çekilmiştir dizi. Dizide sıkça görülen mekanlardan Kozcuoğlu Çiftliği, 1940'ların Fransız Mimarisiyle yapılmış, bir ağa konağıdır. Bundan daha önemli özelliği birçok Türk Filmine daha mekan olmuştur. En bilinen örneği Kibar Feyzo'da Maho Ağa'nın konuklarını ağırladığı çiftliktir.

Asi dizisi hangi kitaptan uyarlama?

Yapımcılığını MEDYAPIM'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu, İyilik dizisi, Güney Kore dizisi olan “The Queen's House”tan uyarlanmıştır.

Asi dizisi Süheylanın oğlu kim?

Süheyla, Aslan'ın kendi çocuğu olduğu gerçeğiyle sarsılmıştır. İhsan, Aslan'ın Süheyla'nın oğlu olduğuna ilk başta inanmaz.

Asinin kızı Asya kimdir?

Çağla Çakar, bir zamanların en sevilen dizisi Asi'nin çocuk karakteriydi. Asi ve Demir'in kızlarını canlandıran Asya, o zamanlar küçük bir kız çocuğuydu. Asi dizisinde Asya'yı oynayan Çağla Çakar, 2003 doğumlu ve şimdilerde 18 yaşında bir genç kız.

Asi demirin hastalığı ne?

Demir'in kanser olduğunu öğrenen Asi'nin acısı yürekleri dağlar. Asi, hemen İstanbul'a aşkının yanına döner.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
%d blogcu bunu beğendi: