Aydın izmire yakın mı?

Photo of author
Written By admin

İzmir – Aydın arası yaklaşık olarak 111kms'dir. Kamil Koç ile İzmir – Aydın seyahatiniz tahmini olarak en az 1 saat 9 dakika saat sürer.

Muğla Tokat kaç saat sürüyor?

Muğla – Tokat arası en uygun fiyatlı otobüs biletini bulun

İki şehir arasındaki mesafe 1111kms km'dir ve seyahat etmek yaklaşık 16 saat 15 dakika saat kadar sürer.

Kuşadası izmire yakın mı?

İzmir – Kuşadası arası toplam 106 kilometre.

Aydın hangi ülkeye yakın?

Aydın ilinin yüzölçümü 8.116 km2'dir. Kuzeyinde İzmir, kuzeydoğusunda Manisa, doğusunda Denizli, güneyinde Muğla illeri, batısında Ege Denizi yer alır. Ortalama deniz seviyesi 64 metredir.

Tokat Bodrum arası kaç?

Bodrum – Tokat arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Bodrum – Tokat arası toplam 1002 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 16 saat 30 dakika sürüyor.

Muğla deniz sınırı kaç km?

Toplam uzunluğu 1479 km olan deniz kıyıları ile Muğla, Türkiye'nin uzun sahil şeridine sahip ilidir. En büyük ilçesi Fethiye'dir.

Kuşadası’ndan bodrum kaç kilometre?

Kuşadası – Bodrum arası mesafe kaç km? Kuşadası – Bodrum arası yaklaşık olarak 151kms'dir.

Aydın kışın soğuk olur mu?

Kışları ılık ve yağışlı geçer, sıcaklık genellikle 10-15 derece arasındadır. İlkbahar ve sonbahar mevsimleri ılık ve yağışlıdır.

Aydın neyi ile meşhur?

Aydın'ın en meşhur şeyleri ise genel olarak; zeytinyağı, incir, kestane, Ege yeşillikleri, zeytinyağlı ve sebzeli yemekleri ile üçetek, uladu örtü, şalvar ve çeki olarak bilinen hediyelik giysiler olmakta.

Ankara Tokat arası kaç km?

Özel araçla Tokat Ankara arası yol mesafesi D190 karayolu üzerinden 367 kilometredir.

Deniz Bodrum kac km?

İstanbul Bodrum arası 383 Deniz milidir. Türkiye denizlerindeki Marinaların ve Limanların birbirine olan uzaklıklarını Deniz mili olarak cetveli aşağıda verilmiştir.

Muğla Fethiye arası kaç kilo?

Buna göre özel araçla ya da otobüsle Fethiye Muğla arası 90km/saat hız ile toplamda 130 kilometre gidilerek aşılabilir. Otobüs firmaları bu rota arasında farklı il ya da ilçelere de giriş yapabildiği için toplam seyahat süresi 6 ile 10 saat arasında sürebiliyor.

Muğla Marmaris arası kaç kilo?

Marmaris Muğla arası yolculuk, Aydın Muğla Yolu/D550 ve Ula Yolu üzerinden yapıldığında ise bu mesafe 62,4 km olacaktır. Otobüs yolculuğunda ise, Marmaris Muğla arası mesafe ortalama 56 km olacaktır. Uçak yolculuğunda Marmaris ile Muğla arası mesafe 41 kilometre olarak bilinmektedir.

Bodrum Datça arası kaç?

Bodrum'dan Datça'ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Deniz Bodrum arası kaç saat?

Denizli – Bodrum arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 4 saat 23 dakika sürmektedir.

Aydın’ın en güzel ilçesi hangisi?

ile doğayı ve denizi ayağınıza getiren harika bir proje.

Aydın’ın en meşhur meyvesi nedir?

Ülkemizde incir ve kestane üretiminde birinci olan ilimiz; zeytin, pamuk, enginar ve çilek üretiminde ikinci, yerfistigi üretiminde ise üçüncü siradadir.

Tokat’tan Ankara’ya uçak var mı?

Tokat – Ankara arası uçak yolculuğu ortalama olarak 15 saat 50 dakika sürmektedir. Tokat – Ankara arası hangi hava yolu firmaları sefer düzenlemektedir? Tokat – Ankara arası sefer düzenleyen hava yolu firmaları: Türk Hava Yolları, Anadolu Jet firmalarıdır.

Ankara Tokat uçak var mı?

Ankara-Tokat uçuşlarında kalkış havalimanı olarak Esenboğa Havalimanı, varış için Tokat Havalimanı kullanabilirsiniz. Ankara-Tokat arası uçuş mesafesi kaç kilometre ve uçuş kaç saat sürer? Ankara-Tokat arası uçuş mesafesi toplam 327 kilometre. İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat sürüyor.

Motoryat ile istanbul Bodrum kaç saat?

İstanbul – Bodrum arası toplam mesafe 395 deniz milidir. Yelkenli yatlar için ortalama seyir süresi 49 saat ile 79 saat arasındadır. Rota üzerinde konaklama imkanı vardır.

Çeşme Bodrum arası tekne ile kaç saat?

Yolculuğumuz yaklaşık 110 deniz mili olup tahmini 16 saat sürmektedir.

Muğla Fethiye pahalı mı?

Hemen cevap vermek gerekirse Fethiye'de hayat tahmin ettiğiniz kadar da pahalı değildir. Diğer turizm bölgelerinden Bodrum yada Marmaris ile kıyaslandığı zaman ise çokta uygun kalmaktadır. Ayrıca Fethiye'de kışın ne yapılır gibi bir soru hiç aklınıza takılmasın. Çünkü kışın da bu ilçede hayat durmuyor, devam ediyor.

Fethiye ile Marmaris kaç kilometre?

Özel Araçla Marmaris Fethiye arası yol mesafesi 125 kilometre, yolculuk süresi ise 1 saat 50 dakikadır.

Akyaka Marmaris arası kaç?

Marmaris'ten de Akyaka beldesine toplu taşıma aracı ile gitmek mümkündür. Marmaris ile Akyaka arası yaklaşık 36 km'dir. Buradan kalkan minibüsler ile Akyaka beldesine gidilebilmektedir. Bunun dışında Marmaris Otogarından kalkan otobüs ve dolmuşlara da binerek gitmek mümkündür.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: