DasDas ın sahibi kim?

Photo of author
Written By admin

DasDas, Mart 2017'de Ataşehir, İstanbul'da açılan çok amaçlı sahne ve gösteri sanatları merkezi. DasDas, oyuncu Mert Fırat ve Didem Balçın, müzisyen Harun Tekin ve Koray Candemir ve Mars Entertainment'ın kurucularından Muzaffer Yıldırım tarafından ilk olarak Mart 2017'de açıldı.

Biletix in sahibi kim?

"Türkiye'nin eğlenceye giriş noktası" olarak 2000 yılından beri eğlence ve sanat tutkunları etkinliklerle buluşturan Biletix: Live Nation Entertainment çatısı altında Kuzey Amerika, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere 21 ülkede faaliyet gösteren dünyanın lider biletleme firması Ticketmaster Ailesi'nin bir üyesidir.

Dasdas anlamı nedir?

dasdas burda müzik, tiyatro, yemek demek. etimolojik olarak ise sanırım bir anlamı yok, varsa bile kurucuları da bilmiyor hihi.

Dasdas anlami nedir?

Aynı sanat faaliyetlerinden hoşlanan kişilere arkadaşlar arkasında dasdas denir diye yazmışlar.

Biletix 1 alana 1 bedava nedir?

Kampanya dahilinde, aynı fiyat kategorisindeki 1 bilet fiyatına 2 bilet satın alınabilmektedir. Kampanya dahilinde bilet seçimi yapılırken, bilet adedinin 2 ve katları (2, 4, 6 gibi) olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Biletix yüzde kaç alıyor?

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Biletino'da yayınlamış olduğunuz ücretsiz etkinlikler için hiç bir zaman ücret ödemeyeceksiniz. Ücretli etkinlikleriniz için ise %10 + KDV komisyon ödersiniz. Bu komisyon kategori için belirlemiş olduğunuz fiyat içinden tahsil edilir.

DasDas sahne kaç kişilik?

Alt katında ise oturmalı düzende 400 kişilik bir tiyatro salonu ve 100 kişilik bir atölye sahnesi bulunuyor. DasDas'ın arkasındaki ekipte hepimizin tanıdığı ve iyi işler çıkaracağına emin olduğu isimler var.

Pipi ne demek ne demek?

Pipi TDK sözlük anlamı şu şekildedir: isim Çocuk dilinde erkeklik organı

Efe gibi ne demek?

Zorluklara karşı göğüs geren, cesur kimseler efe olarak tanımlanır. Bu kişiler, yardım sever, iyi niyetli ve korkusuz olarak bilinmektedir.

Biletix üye olmadan bilet alınır mı?

Etkinlik biletlerinizi, internet sitemiz üzerinden Biletix üyesi olmadan da satın alabilirsiniz.

Biletix 1 alana 1 bedava nasıl yapılır?

Kampanya dahilinde bilet seçimi yapılırken, bilet adedinin 2 ve katları (2, 4, 6 gibi) olacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. İşlem sonunda kredi kartınızdan sadece 1 biletin tutarı çekilecek, ikinci bilet ücretsiz olarak düzenlenecektir.

Biletix +1 ne demek?

Biletix +1 ne demek? Bazı etkinlikler için, sadece internet sitemizden satın alınacak biletlerde belirli dönemlerde “1 Alana 1 Bedava” kampanyası düzenlenmektedir. Kampanyanın hangi etkinlikte geçerli olacağı, kaç biletin satılacağı ve süresi tümüyle etkinlik organizatörünün inisiyatifindedir.

Türkiye’nin en büyük tiyatro salonu kaç kişilik?

679 KOLTUK KAPASİTELİ SALON

Devlet Tiyatrosu sahnesi olduğunu belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Pandemi arası girmeseydi bir yıl önce faaliyetlerimize başlayacaktık. Burası 679 koltuk kapasitesiyle de Ankara'daki en büyük Devlet Tiyatroları sahnesi.

Sarı pipi ne anlama gelir?

saçı sarı olan kişinin numarasını telefona kaydederken kullanılan isim.

Pipi hangi dil?

Fransızca pipi (aynı anlamda). Ancak Türkçe biçimin Fransızcadan bağımsız olarak çocuk dilinden türetilmiş olması muhtemeldir. Etiketler: Türeme, çocuk dili kategori veya etiketlerine bağlıdır. Pipi ne demek?

Miray ismi ne anlama gelir?

Anlam itibariyle ay gibi ışık saçan demektir.

Kaan ne demek ne demek?

Kaan isminin anlamı TDK Sözlüğü kaynağında da belirtildiği üzere; Hükümdar ve İmparator olmaktadır. Ayriyeten Eski Türk Hükümdarı Unvanı da denmektedir. Kaan(Kağan) isminin; Vasıflı, unvan sahibi ve büyük lider belirtilen anlamları da ayrıca bulunmaktadır.

Miran ismi ne anlama gelir?

Miran ismi 'beyler' anlamına gelen bir erkek adıdır. Kökeni Farsçadan gelen bu isim günümüzde pek duyulmamış adlar arasında yer almaktadır. Kürtçede ise Beylerbeyi anlamına gelen Miran ismi, özellikle kulağa hoş gelmesiyle son dönemlerde oldukça ilgi çekiyor.

Biletix ne kadar komisyon alıyor?

Biletino'da yayınlamış olduğunuz ücretsiz etkinlikler için hiç bir zaman ücret ödemeyeceksiniz. Ücretli etkinlikleriniz için ise %10 + KDV komisyon ödersiniz. Bu komisyon kategori için belirlemiş olduğunuz fiyat içinden tahsil edilir.

Biletix iptal ediliyor mu?

Bu kapsamda, kural olarak, tüm bilet satışları kesin olup, etkinliğin iptal edilmesi haricinde, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmemekte, değiştirilmemekte ve ücret iadesi yapılmamaktadır. Biletix organizatörler ve kulüpler adına bilet satışlarını yapar.

Biletix hangi ülkenin?

"Türkiye'nin eğlenceye giriş noktası" olarak 2000 yılından beri eğlence ve sanat tutkunları etkinliklerle buluşturan Biletix: Live Nation Entertainment çatısı altında Kuzey Amerika, Avrupa ve Ortadoğu başta olmak üzere 21 ülkede faaliyet gösteren dünyanın lider biletleme firması Ticketmaster Ailesi'nin bir üyesidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: