Elazığ otobüs ücretsiz mi?

Photo of author
Written By admin

Elazığ'da Toplu Ulaşım Hizmetleri Ücretsiz.

Silopi Suriye sınırı kaç km?

Silopi ilçesinin yüzölçümü 790 km² olup, güneybatısında Suriye (20 km), güneydoğusunda Irak (15 km) devletleri ile batısında Cizre (29 km), kuzeyinde Şırnak il merkezi (33 km) ve kuzeydoğusunda Uludere ilçesi (11 km) ile komşudur.

Elazığ öğrenci kartı ne kadar?

Mevcut kart yenileme için ise yine aynı şekilde ikametgahları Elazığ'da olmak şartıyla ikametgah örneği, öğrenci belgesi ve yıl boyunca bir defaya mahsus 15 TL kart yenileme ücreti yatırarak kartlarını yenileyebilirler” diye konuştu.

Mardin Silopi arası kaç?

Mardin – Silopi arası toplam 206 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.

Van Hakkari ne kadar?

Hakkâri – Van arası toplam 543 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat sürüyor.

Elazığ Belediye Otobüsleri Ücretsiz mi?

Elazığ'da Toplu Ulaşım Hizmetleri Ücretsiz.

Minibüs öğrenci ne kadar Elazığ?

Elazığ'da şehir içi minibüslerine zam geldi. Güncellenen fiyatlara göre öğrenci ücretleri 8 TL, tam ücret ise 10 TL oldu.

Izmir Silopi kaç saat?

İzmir – Silopi arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? İzmir – Silopi arası toplam 1618 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 22 saat sürüyor.

Diyarbakır Silopi arası kaç?

Silopi – Diyarbakır arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Silopi – Diyarbakır arası toplam 294 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 5 saat 30 dakika sürüyor.

Şırnak uçakla kaç dakika?

İki şehir arasındaki uçak yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Tunceli elazığdan ne zaman ayrıldı?

Ancak Tunceli vilayeti özel kanuna göre 1 Ocak 1947 tarihine kadar geçici merkezinin bulunduğu Elazığ'dan idare edilmiş, 30 Aralık 1946 tarih ve 4993 sayılı kararla il merkezi Kalan kasabasına nakledilmiştir. Çemişgezek o tarihten bugüne kadar Tunceli vilayetinden idare edilmektedir.

Diyarbakır Elazığ kaç kilo?

Diyarbakır Elazığ arası yol mesafesi 155 kilometredir. Elazığ Diyarbakır Arası Kaç Saat? İki şehir de komşu iller olduğundan dolayı karayollarıyla ulaşım alternatifi en uygun seçenektir.

Elazığ Belediye öğrenci ne kadar?

Elazığ'da uzun süredir gündem de olan şehir içi ulaşım zammı bugün resmen başladı. Elazığ'da minibüs ücretleri tam yolcu 6 liradan 10 liraya, öğrenci ücreti 4,50'den 8 liraya yükseldi.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: