Hopi nedir ne işe yarar?

Photo of author
Written By admin

Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır. Kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları iletir ve kullanıldıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyulabilecek rehberliği sunar.

Hopi indirim nasıl kullanılır?

Alışverişlerinde Hopi QR Kodunu kasaya göstererek, internet alışverişlerinde ise altındaki kodu yazarak kampanyalardan yararlanabilirsin.

Bin Bin hediye kodu nasıl alınır?

GNÇ'li Ayda 1 kere GNÇ uygulamasından BinBin kodu alabilecek, sürpriz sürüş (hediye sürüş tutarı) kullanabilecektir. Her kod tek kullanımlıktır. Kod cüzdana eklendiği anda kullanılmış olarak değerlendirilecek, 1 hafta içinde kullanılmazsa silinecektir.

1 Paracık kaç TL?

Hopi'nin ödül puanı olan Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır ve kullanılır.

Hopi Üyelik ücretli mi?

Hopi QR kodunuzu alışveriş yaparken kasaya göstererek, internet alışverişlerinizde ise altındaki kodu yazarak anlaşmalı firmalarda Hopi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Hopi'yi App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca Hopi'nin yıllık kullanım ücreti de yoktur.

1 Hopi kaç TL?

Hopinin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır.

Hopi hangi bankaya ait?

(Hopi) gibi, Boyner Holding A.Ş.'ne bağlı şirketler ile mevcut-müstakbel diğer iştirakleridir.

BinBin kaç TL 2023?

14.03.2023 tarihi itibarıyla Bin Bin açılış fiyatı 2,99 TL, dakika ücreti ise 2,99 TL'dir. 5 Dakika Bin Bin Scooter fiyatı: 7,45 TL, 10 dakikası ise 14,90 TL'dir. 1 Saat ücreti 89,40 TL, yarım saat BinBin ücreti ise 44,70 TLdir. Bin Bin rezervasyon ücreti dakika başına 0,49 TL alır.

BinBin ilk sürüş indirimi ne kadar?

Sana Özel Kampanyalar

CEPTETEB'lilere BinBin'de %20 İndirim! GNÇ'lilere BinBin ile Sürpriz Sürüş Hediye! BinBin Sürüşlerine CEPTETEB'den 150 TL Hediye! Qumpara'lı ol BinBin'den Hediye Cüzdan Bakiyesi Kazan!

Hopide 10 Paracık ne kadar?

1 Paracık Kaç TL değerindedir? Hopi'nin ödül puanı olan Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır ve kullanılır.

Hopi Paracık ile yakıt alınır mı?

Paracık kullanıldığında Paracık kazanımı gerçekleşmez. Kampanya dahilinde günde en fazla üç (3) kere ve günde toplamda 150 litre, aylık toplamda 500 litre akaryakıt alımı yapılabilir.

Hopi A101 de geçerli mi?

Hopi kampanyası üzerinden yönlenerek A101 web sitesinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? %1 Paracık kazanmak için istediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.

50 Hopi Paracık kaç TL?

Hopi'nin ödül puanı olan Paracıklar, alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır ve kullanılır.

Hopi 5 Paracık kaç TL?

Hopi'nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir.

Binbin 1 dakika kaç TL?

Binbin'in açılış ücreti ve dakika ücreti

Pazarın önemli oyuncuları arasında yer alan Binbin'in açılışı ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,29 TL.

BinBin 1 dk kaç TL?

Binbin'in açılış ücreti ve dakika ücreti

Pazarın önemli oyuncuları arasında yer alan Binbin'in açılışı ücreti 1,99, dakika başına ücreti ise 1,29 TL.

1 Hediye Paracık kaç TL?

· Kural olarak alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır ve yine kural olarak aynı değerde kullanılır.

BinBin yaş sınırı kaç?

15 yaş ve üstü olan herkes BinBin'i kullanabilir.

Martı 1 saat ne kadar?

Martı saati kaç TL? Yapılan son zamla birlikte martı başlangıç ücreti 1,99 TL'dir. 1 dakikası 1,79 TL olup, 1 saatlik ücreti 110 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: