İninal yaş sınırı kaç?

Photo of author
Written By admin

ininal kart sahibi olmak için yaş sınırı sadece 12! yeterli!

İninal hangi bankaya bağlı?

ininal, bankalara bağlı olan bir kart değildir.

İninal kart para yoksa ne olur?

*ininal Kart'ınızda bakiye varsa kartınızla işlem yapmasanız da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır. İçinde bakiye olmayan kartlardan aylık kullanım ücreti alınmaz, bir aylık dönem kartınızı ininal Cüzdan'a eklediğiniz gün başlar ve 31 günde bir yenilenir.

İninal en az kaç TL?

ininal Kart'a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart'ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL'dir. *ininal Kart'ınızda bakiye varsa kartınızla işlem yapmasanız da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır.

İninal kaç TL alıyor?

ininal mobil uygulamasını kullanarak kredi / banka kartınızdan hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. ininal mobil uygulaması ana sayfasında, 'Bakiye Yükle' sekmesine tıklayarak, ininal kartınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Banka kartıyla 5.000 TL, kredi kartıyla 2.750 TL'ye kadar hesaba bakiye yüklenebilir.

İninal kart ta IBAN var mı?

Merhaba, Kartınızı www.ininal.com üzerinden tanımladıgınız ad ve soyad ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Merhaba, ininal kart herhangi bir banka veya ibana bağlı değildir.

İninal Kart aylık 2 TL kesiyor mu?

*ininal Kart'ınızda bakiye varsa kartınızla işlem yapmasanız da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır.

İninal para sınırı kaç?

7/24 Para Transferinde Limit Ne Kadar? ininal Cüzdan karta ihtiyaç duymadan güncel bakiyenizi ve son işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. Para gönderme işlemlerinde limit standart kullanıcılar için 2.750 TL'dir. ininal Plus Hesap kullanıcılarının limiti ise 50 bin TL'ye kadar yükselebilir.

İninal para sınırı var mı?

Para yükleme ve harcama limitiniz aylık 2.750 TL'den 150 bin TL'ye yükselir. Nakit çekim limitiniz yıllık 1000 TL'den 150 bin TL'ye yükselir. Ayrıca ininal Plus hesap ile bankaya ve diğer ininallılara para transferi yapabilir, döviz hesabı açıp döviz alım satımı yapabilirsiniz.

İninal karta 1 TL yüklenir mi?

ininal karta sadece Türk Lirası bakiye yüklenebilmektedir.

İninal 2 TL kesiyor mu?

*ininal Kart'ınızda bakiye varsa kartınızla işlem yapmasanız da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır.

İninal Kart isim görünür mü?

Gönderen ismi (yani sizin isminiz) açıklama alanında yer alacaktır. Ancak alıcı bankaların açıklama alanı uzunluğu değişkenlik gösterdiği için her bankada gözükmeyebilir.

İninal hangi bankaya ait?

Hakkımızda. Yeni nesil ödeme platformu ininal, hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2012 yılında kuruldu. Multinet UP'ın iştiraki olan ininal, 2017 yılında, BDDK'dan (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) elektronik para faaliyet izni aldı.

İninal Kart IBAN numarası var mı?

Alıcı : İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. IBAN : TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 Açıklama: Kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarası.

İninal Kart temassız ödeme var mı?

Her yerde geçerli, içine yüklediğin kadar harcadığın, seni borçlandırmayan ininal Kart şimdi çipli ve temassız özellikli! Nasıl ininallı Olabilirsin? Birkaç gün içerisinde eline geçecek olan ininal Kart'ını, sana ulaştıktan sonra ininal Cüzdan üzerinden ininal hesabına eklemelisin.

12 yaşında ininal kart alınır mı?

ininal – ininal kart sahibi olmak için yaş sınırı sadece 12! Kullanmak için bir satış noktasına uğrayıp kartı alman yeterli! | Facebook.

İninal her ay kaç tl kesiyor?

Çipli ve temassız özellikli ininal Kart'ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL'dir. *ininal Kart'ınızda bakiye varsa kartınızla işlem yapmasanız da her ay 2 TL aylık kullanım ücreti alınır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: