Karadayıdaki küçük Nazif kimdir?

Photo of author
Written By admin

Ataberk Mutlu 2005 yılında Çorlu'da dünyaya gelmiştir.

Ataberk Mutlu'ya büyük çıkış yaptıran ise Karadayı dizisi oldu. Ataberk, Karadayı dizisinde Torun Nazif karakteri ile büyük beğeni topladı. Mutlu, küçük yaştaki büyük oyunculuğuyla izleyicilerden tam puan aldı.

Karadayı Murat kimdir?

Ataberk Mutlu, 2005 yılında Çorlu'da dünyaya gelmiştir. Ataberk Mutlu ilk olarak Haluk Bilginer, İnci Türkay ve Aysun Kayacı'nın rol aldığı Cuma'ya Kalsa dizisinde karşımıza çıktı. Ataberk Mutlu, küçük yaşında bir de filmde oynadı. Ataberk, Murat Şeker'in yönettiği Arkadaşım Max'ta Deniz karakterini canlandırdı.

Nazif Kara asılıyor mu?

Dizinin fragmanında yayınlanan, Nazif Kara'nın idam sahnesi ise izleyenleri hayrete düşürdü. Nazif Kara'nın koğuşta uyurken kaldırılıp avluya, darağcına götürüldüğü sahne izleyenlere şok yaşattı. Sahnenin sonunda ortaya çıkanlar ise yüreklere su serpti.

Nazif Kara ne zaman ölüyor?

KARADAYI 115.

Escape will cancel and close the window. Yayınlanan ikinci tanıtımda ise Kara ailesinin mahalleliye veda ederek evlerinden taşındığı görüntüler yer verildi. Nazif Kara'nın, Mahir'in ölümünden sonra artık o evde yaşayamadıklarını belirten sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Karadayı seti nerede?

Karadayı Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı dizi için özel bir mahalle inşa edildi. Dizi için Beykoz'daki eski kundura fabrikasında mahalle inşa edildi.

Karadayı Turgut ne zaman öldü?

Dün akşam (19 Ocak) yayımlanan Karadayı 94. yeni bölümde Savcı Turgut intikam için geri döndü. Hatırlanacağı gibi Savcı Turgut Karadayı 2. sezonda hapishanede boğularak öldürülmüştü.

Karadayı Turgut öldü mü?

Sürpriz, sürpriz sürpriz! Karadayı 94. bölüm izleyicileri şaşırttı. Dün akşam (19 Ocak) yayımlanan Karadayı 94. yeni bölümde Savcı Turgut intikam için geri döndü. Hatırlanacağı gibi Savcı Turgut Karadayı 2. sezonda hapishanede boğularak öldürülmüştü.

Karadayı Nazif Kara ölüyor mu?

Pazartesi akşamı yayınlanan bölüme, Nazif ve Safiye'nin ölümü damga vurdu.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: