Muğla ve Bodrum arası kaç km?

Photo of author
Written By admin

Şehirler arası otobüs firmaları ve şehir içi otobüslerle Muğla Bodrum arasında yolculuk yapmak mümkün. Otobüsle Bodrum Muğla arası yol mesafesi yaklaşık olarak 115 kilometredir.

Datça Eskişehir arası kaç?

Datça – Eskişehir arası toplam 493 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 10 saat 30 dakika sürüyor.

Muğla Fethiye arası kaç kilometredir?

Buna göre özel araçla ya da otobüsle Fethiye Muğla arası 90km/saat hız ile toplamda 130 kilometre gidilerek aşılabilir. Otobüs firmaları bu rota arasında farklı il ya da ilçelere de giriş yapabildiği için toplam seyahat süresi 6 ile 10 saat arasında sürebiliyor.

Muğla Marmaris arası ne kadar?

Marmaris Muğla arası yolculuk, Aydın Muğla Yolu/D550 ve Ula Yolu üzerinden yapıldığında ise bu mesafe 62,4 km olacaktır. Otobüs yolculuğunda ise, Marmaris Muğla arası mesafe ortalama 56 km olacaktır. Uçak yolculuğunda Marmaris ile Muğla arası mesafe 41 kilometre olarak bilinmektedir.

Bodrum Datça kaç saat sürüyor?

Bodrum'dan Datça'ya karayolu ile ulaşım sağlamak istiyorsanız yaklaşık olarak 4 saatinizi bu yolculuğa ayırmalısınız. 230 kmlik bu yolda ulaşım yorucu olmanın yanı sıra oldukça uzun sürüyor.

Eski Datça Didim arası kaç km?

Datça – Didim arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Datça – Didim arası toplam 99 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Fethiye ile Marmaris kaç kilometre?

Özel Araçla Marmaris Fethiye arası yol mesafesi 125 kilometre, yolculuk süresi ise 1 saat 50 dakikadır.

Dalaman Fethiye arası kaç km?

Özel araçla, Fethiye ve Dalaman arası; 45 kilometredir ve 34 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir. Otobüsle, Fethiye ve Dalaman arası; 43 kilometredir ve 1 saat 2 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir.

Akyaka Marmaris arası kaç?

Marmaris'ten de Akyaka beldesine toplu taşıma aracı ile gitmek mümkündür. Marmaris ile Akyaka arası yaklaşık 36 km'dir. Buradan kalkan minibüsler ile Akyaka beldesine gidilebilmektedir. Bunun dışında Marmaris Otogarından kalkan otobüs ve dolmuşlara da binerek gitmek mümkündür.

Bodrum kaç km Marmaris?

Özel araçla, Bodrum ve Marmaris arası; 163 kilometredir ve 2 saat 4 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir. Karayolu ile Bodrum ve Marmaris arası; 163 kilometredir ve 2 saat 4 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir. Otobüsle, Bodrum ve Marmaris arası; 160 kilometredir ve 3 saat 2 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir.

Datça’ya en rahat nasil gidilir?

Datça'ya en kolay ve en kısa ulaşım yöntemi Muğla'nın Bodrum ilçesinde bulunan Milas Bodrum Havalimanı'nı kullanarak, havalimanından araç kiralayarak Bodrum Marina'dan Datça'ya feribotla geçmek. Bodrum-Datça feribotu araçsız yolcu da kabul ediyor. Bodrum-Datça yolculuğu feribotla 2 saat sürüyor.

Datça ile Eski Datça arası kaç km?

Datça merkezden yaklaşık 2 km uzaklıkta bulunan eski adı Dadya olan Eski Datça'ya dolmuşlarla veya Marmaris yönüne doğru gittiğinizde yaklaşık 10 dk içerisinde ulaşabiliyorsunuz.

Marmaris’te Didim arası kaç kilometre?

Marmaris – Didim arası toplam 99 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Fethiye mi büyük Marmaris mi?

Ynt: Marmaris mi Fethiye mi? Fethiye'de marina şehrin içinde ve yerleşim oldukça büyük. Yalancıboğaz, şehre uzak ve Marmaris büyüklük olarak Fethiye ile kıyaslanmamaz.

Dalaman la Marmaris arası kaç km?

Özel araçla, Marmaris ve Dalaman arası; 89 kilometredir ve 1 saat 9 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir. Otobüsle, Marmaris ve Dalaman arası; 88 kilometredir ve 1 saat 40 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir.

Muğla Akyaka sakin şehir mi?

Sakinliğin ve huzurun bir arada olduğu Sakin Şehir Ünvanına sahip Akyaka Beldesi aynı zamanda Mavi Bayrak sahibi bir sahile sahiptir.

Akyaka denizi güzel mi?

Akyaka Plajı, Azmak Nehri ve Ege Denizi'nin buluştuğu yerde bulunuyor. Burası gerçekten efsane güzellikte bir plaj. Akyaka Plajı, Akyaka gezilecek yerler listesinin en başında yer alıyor. Akyaka'da gün batımını kesinlikle bu güzel plajda izlemelisiniz.

Kuşadası’ndan Bodrum kaç kilometre?

Kuşadası – Bodrum arası mesafe kaç km? Kuşadası – Bodrum arası yaklaşık olarak 151kms'dir.

Dalaman Marmaris arası kaç?

Özel araçla, Marmaris ve Dalaman arası; 89 kilometredir ve 1 saat 9 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir. Otobüsle, Marmaris ve Dalaman arası; 88 kilometredir ve 1 saat 40 dakikada yolculuk tamamlanabilmektedir.

Bodrum-Datça arası tekneyle kaç saat?

Bodrum-Datça Feribot seferleri ile 230 kilometrelik ortalama 4 saatte gidilen karayolu mesafesi, 18.5 deniz mili uzunluğundaki feribot yolculuğu ile 1 saat 45 dakikada tamamlanabiliyor.

Datça Bodrum Feribot ile kaç saat?

Ben Datça'dan Bodrum'a gelmek için arabalı feribotu kullandım. 1 saat 40 dakika sürdü manzaralı, esintili güzel bir yolculuk oldu.

Datça hangi ayda gidilir?

Trekking yapabileceğiniz güzel rotalar da var burada. Datça Kaç Günde Gezilir? Datça'yı 3 ya da 4 günde hem gezebilir hem de tatil yapabilirsiniz. Ne zaman gidilir derseniz Mayıs ayından Eylül sonuna kadar olan süreci tercih edebilirsiniz.

Datçanın en güzel yeri neresi?

Datça'da Knidos Antik Kenti ve Knidos Feneri, Palamutbükü, Mesudiye Köyü gibi görülecek harika noktalar ve denize girilecek koylar var. Alt tarafı Eski Datça'dan yeni Datça'ya gitmek bile arabanız yoksa bir dert. Her yere taksiye binseniz pahalı olur, toplu taşıma ise çok gelişmemiş.

Datça’nın eski adı nedir?

Son Osmanlı padişahlarından Sultan Reşat döneminde Datça adı Reşadiye olmuş, Cumhuriyet'le beraber ise tekrar Datça'ya dönüştürülmüştür.

Eski Datçada kimler yaşamış?

Datça yarımadada bilinen ilk yerleşim Karia'lılar ile yaklaşık 4000 yıl öncesinde başlar. Aradan geçen yüzyıllar boyunca Mikenler, Dorlar, Persler, Büyük İskender, Rodoslular, Romalılar, Bizanslılar ve son olarakta Osmalılar tarafından yaşam alanı olarak kullanıldı.

Izmir Didim Bodrum arası kaç km?

İki ilçe merkezi arasındaki mesafe 114 km'dir.

Bodrum Didim arası kaç saat sürüyor?

Bodrum – Didim arası toplam 99 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Bodrum Dalaman Didim arası kaç km?

Didim – Dalaman arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? Didim – Dalaman arası toplam 99 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 1 saat 30 dakika sürüyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: