Sürat Kargo kaç günde teslim ediyor?

Photo of author
Written By admin

Kargo Dağıtımı Saat Kaça Kadar Yapılıyor? Sürat Kargo, kargo dağıtımını hafta içi 09:00 ile 18:00 saatleri arasında yaparken cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 arasında dağıtımı yapmaktalar.

Sürat Kargo akşam kaça kadar dağıtım yapıyor?

Sürat Kargo, hafta içi sabah açılış saati 08:30, akşam kapanış saati ise 18:00. SÜRAT KARGO HAFTA SONU AÇIK MI, KAÇA KADAR AÇIK? Hafta sonları Cumartesi günü 08:30'dan 14.00'a kadar çalışan Sürat Kargo, Pazar günü kapalıdır.

Sürat Kargo kapıya getiriyor mu?

TESLİMAT STANDARTLARIMIZ

Bina Kapısında Teslimat : Tek Parça olarak düzenlenen ağırlığı 31 – 200 kg, hacmi 31 – 400 desiye kadar ve kenar uzunluğu 250 cm'ye kadar olan kargoların teslimatı bina kapısından sağlanacaktır. Parçalı gönderilerin herhangi bir parçası 30kg – desi üzerinde ise bina kapısından teslimat yapılır.

Sürat Kargo evde bulamazsa ne olur?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargo geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilir.

Sürat Kargo dağıtıma çıktıktan sonra ne zaman gelir?

Sürat Kargo, kargonun gönderildiği şubeye kargonun çıkış yaptığı şehirde dâhil olmak üzere en yakın mesafeye kargo şubeden çıktıktan 1 iş günü sonrasında, en uzak mesafeye ise 2 iş günü içinde teslim eder.

Sürat Kargo kaç günde gider?

Herhangi Bir Sebepten Dolayı Teslim Alamadığımız Kargomuz, Ne Kadar Süreyle Şubelerinizde Bekletilir? Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargo geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilir. Gönderici ve alıcı talebi olmazsa göndericiye iade edilir.

Sürat Kargo almazsak ne olur?

Sürat Kargo Ürünü Geldiği Gün Almazsan Haber Vermeden İade Başlatıyor. Sürat Kargo'dan aldığım ürün şubeye gelmesinin ertesi günü iade edilmiş.

Kargo eve gelince aramak zorunda mı?

Bazı tüketiciler, kargo teslimatı öncesinde kargo firmalarının telefon ile bildirim yapmalarını bekleyebiliyorlar; fakat durum pek de böyle değil. Kargo firmalarının, alıcıya önceden ulaşarak, siparişin ne zaman teslim edileceğine dair bilgi verme zorunluluğu yok.

Sürat Kargo kargoyu almazsak ne olur?

Alıcıya ulaşamadığımız durumlarda, kargo geliş tarihinden itibaren 3 gün süreyle şubede bekletilir. Gönderici ve alıcı talebi olmazsa göndericiye iade edilir.

Sürat Kargo mesaj atıyor mu?

Sürat Kargo on X: "Sürat Kargo gönderi bilgilerinizi size anında mesaj ile iletiyor!

Sürat kargo eve teslim ediyor mu?

TESLİMAT STANDARTLARIMIZ

Bina Kapısında Teslimat : Tek Parça olarak düzenlenen ağırlığı 31 – 200 kg, hacmi 31 – 400 desiye kadar ve kenar uzunluğu 250 cm'ye kadar olan kargoların teslimatı bina kapısından sağlanacaktır. Parçalı gönderilerin herhangi bir parçası 30kg – desi üzerinde ise bina kapısından teslimat yapılır.

Teslim alınmayan kargo ücretini kim öder?

Kargo sahibi bu süre içerisinde kargosunu teslim almazsa, kargo firması genellikle kargo ücreti ve depolama ücreti gibi ek masraflar talep eder.

Gelen kargoyu almamanın cezası var mı?

Talep ve onay olmadan gönderilen kargoyu teslim almayan kişinin hukuki veya cezai sorumluluğu bulunmuyor.

Alınmayan kargo ücretini kim öder?

Ayrıca kapıda ödemeli ürünü teslim almadığınız için kargo ücreti ödemeyi bırakın, teslim aldıktan sonra dahi iade kargo ücretini satıcının karşılaması gerekmektedir (Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği m.13/3).

Sürat Kargo saat kaçta gelir?

İşte Sürat Kargo çalışma saatleri ve merak edilen detayları. Sürat Kargo firmasının 2023 yılında hafta içi çalışma saatleri sabah 09.00 ile akşam 18.00 arasındadır. Hafta sonu ise sadece cumartesi günleri hizmet sunan kargonun cumartesi günü çalışma saatleri 09.00 ile 17.00'dır.

Sürat Kargo en geç kaç günde gelir?

Sürat Kargonun En Yakın Ve En Uzak Mesafeye Teslim Süresi Kaç Gündür? Sürat Kargo, kargonun gönderildiği şubeye kargonun çıkış yaptığı şehirde dâhil olmak üzere en yakın mesafeye kargo şubeden çıktıktan 1 iş günü sonrasında, en uzak mesafeye ise 2 iş günü içinde teslim eder.

Sürat Kargo ne zaman dağıtıma çıkıyor?

Sürat Kargo Dağıtım Saatleri

Sürat Kargo şubelerinin yer aldığı ilin coğrafi konumuna göre düzenlenmiş olan Sürat Kargo çalışma saatleri, hafta içi her gün 9 buçuk saat sürmektedir. Hafta sonları sadece Cumartesi günü açık olan Sürat Kargo, Cumartesi günleri 5 buçuk saat çalışmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: