Tonguç un sahibi kim?

Photo of author
Written By admin

Platformun yaratıcıları, aynı zamanda Tonguç'la öğretmenlerine ses veren Talha Doğan ile Mehmet Tuğutlu ve platformun proje koordinatörü Emre Öztemir, Tonguç Akademi'yi anlattı. Tonguç kim? Talha Doğan: Tonguç çocukların kafalarında hayal ettikleri saf ama zeki, yaramaz ama terbiyeli, karikatürize bir tip.

Tonguç ücretsiz mi?

tonguçAKADEMİ'ye üye olmak ücretli mi? tonguçAKADEMİ'ye üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tonguç un gerçek adı nedir?

İsmail Hakkı Tonguç (1893 – 24 Haziran 1960), Türk eğitim bilimci, köy enstitülerinin mimarı ve dönemin İlköğretim Genel Müdürü.

TATS Üyelik ücretli mi?

Bu çözümlerde oluşan hatalı sorularınız Hata Kutusunda otomatik olarak birikir ve bu soruları her zaman yanınızda taşıyarak istediğiniz kişilere sorabilirsiniz. TATS tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

Tonguçun sahibi kim?

İsmail Hakkı Tonguç – Vikipedi.

Tonguç un sahibi kim?

İsmail Hakkı Tonguç, bugünkü Bulgaristan'ın Silistre iline bağlı Totrakan ilçesinin bugünkü adı Sokol olan Tatar Atmaca köyünde 1893 yılında dünyaya gelmiştir. Baba adı Hacı Veli Oğlu İdris, anne adı ise Vesile'dir. Kendinden küçük bir kız altı erkek kardeşi vardır.

7 den 8 e geçerken ne yapmalıyım?

7'den 8'e geçerken soru çözmeyi alışkanlık haline getirmeliyiz. Her gün belirli miktarda soru çözmeye çalışmalıyız. Günde 50-60 veya 80-100 soruluk çalışmalar yapmamız bizim için faydalı olacaktır. 'Görevlerimi ve sorumluluğumu yerine getirdim' veya 'bu çalışma beni mutlu etti.

Tonguç sahibi kim?

Mehmet Fatih T. – Co-Founder – Tonguç Akademi | LinkedIn.

TATS nedir ne demek?

TATS Nedir? TATS (tonguçAKADEMİ Takip Sistemi) satın aldığın Tonguç kitaplarına dijital olarak erişmeni sağlar. TATS sayesinde kitabındaki soruları telefonunda görüntüleyebilirsin.

TATS ne kadar?

TATS tamamen ücretsiz bir uygulamadır.

10 dan 11 e geçerken ne yapılmalı?

Bunun için 10'dan 11'e geçmeden önce özellikle paragraf dersini çalışmaya başlamalıyız. Paragrafta iyiysek kendimizi zorlamadan pratik yapabiliriz. Ama eğer eksiklerimiz varsa günde on tane paragraf sorusu çözmeyi hedeflemeliyiz. Sözcükte anlam ve cümlede anlam kısımlarıyla başlayıp paragraf çözümlerine geçebiliriz.

Tonguç soyadı nereden gelir?

1928'de ilk çocuğu olan Engin Tonguç, 1936'da ikinci çocuğu Yalım Tonguç dünyaya gelmiştir. 1929-1933 yıllarında, diğer görevlerinin yanı sıra, Gazi Eğitim Enstitüsü'nde de etkin görevlerde bulunmuş, orada hem öğretmenlik yapmış, hem de Resim-İş Bölümü'nü kurmuştur. 1934'te Soyadı Kanunu'yla Tonguç soyadını almıştır.

TATS uygulaması ne işe yarar?

TATS (tonguçAKADEMİ Takip Sistemi) satın aldığın Tonguç kitaplarına dijital olarak erişmeni sağlar. TATS sayesinde kitabındaki soruları telefonunda görüntüleyebilirsin. Çözümünü görmek istediğin soruların QR kodunu TATS'ta okutarak çözüm videolarına erişebilir ve analizlerini inceleyebilirsin.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: