Travian en iyi ırk hangisi?

Photo of author
Written By admin

Yeni başlayanlar için Galya ırkı tavsiye edilir. Bu ırk savunmayı kendi lehine çevirir, ancak Galya askerleri ile etkin şekilde saldırı hesabı olarak da devam edilebilir. Sığınaklarının kapasitesi diğer ırklara nazaran daha fazla olduğu için hammaddeleriniz için iyi bir koruma sağlar.

Travian hangi ülkenin?

Travian Türk Sunucusu

Travian'ın Türk sunucusu, Travian Games GmbH kuruluşunun Türkiye koludur. Diğer ülkelerin oyun dünyaları ile arasındaki tek fark adındanda anlaşılacağı gibi Türkçe olmasıdır.

Işgal edilmiş vaha nasıl alınır?

Başka bir oyuncuya ait vaha ele geçirmek için kahraman ile defansı tek seferde imha etmeniz gerekir. Eğer vahanın bir sahibi varsa kahraman ile 1 saldırı yapmanız, defans varsa 2 saldırı yapmanız gerekebilir. 3. saldırıdan sonra vaha sizindir.

Travian kaç mancınık gerekli?

Tuzakçı, sığınak ve Taş Ustası hariç her şey hedef alınabilir. Tek saldırıda 2 yapıyı hedeflemek mümkündür. Bu, saldıran orduda en az 20 mancınık gerektirir. Mancınıkların gücü, hedefler arasında eşit olarak bölünür.

Travian bir server ne kadar sürer?

Yıllık özel sunucular x1 hızında 180 gün, x2 hızında 120 gün ve x3 hızında 80 gün sürerler.

Travianda en iyi ırk hangisi?

Yeni başlayanlar için Galya ırkı tavsiye edilir. Bu ırk savunmayı kendi lehine çevirir, ancak Galya askerleri ile etkin şekilde saldırı hesabı olarak da devam edilebilir. Sığınaklarının kapasitesi diğer ırklara nazaran daha fazla olduğu için hammaddeleriniz için iyi bir koruma sağlar.

Travian Roma mı Cermen mi?

Romalılar, Travian'a yeni başlayanlar için en kolay olan ırktır. Önemli sosyal ve teknolojik gelişimlerinden dolayı Romalılar bina inşaası koordinasyonunda usta ve Roma askerleri Travian'ın en seçkin askerleridir. Hem saldırı hem de savunma için uygundurlar.

Travian en iyi ırk hangisi?

Galyalılar, tüm ırklar arasında en barışçıl olan ırktır. Askeri birimleri savunma için iyi eğitilmiş olup ancak saldırı yönünden diğer ırklar ile karşılaştırıldığında güçleri eksik kalmaktadır.Galyalılar doğuştan binicilerdir. Atları hız bakımından efsanevidir ve onların düşmanlarını şaşırtmalarına izin verir.

Travian Saray yıkılırsa ne olur?

Dünya Harikası barındıran bir köyü merkez köy yapmak mümkün değildir, bu köyde saray inşa edebilirsiniz ama merkez köy yapamazsınız. Sarayınız yıkılsa bile siz değiştirene kadar köy merkez köy olarak kalacaktır.

Travian büyük kışla ne işe yarar?

Büyük Kışla , Büyük Ahır Nedir? Büyük Kışla ve Ahır , ordusunu hızlı toparlamak isteyen kişilerin kurduğu ek bir binadır. Kurmak için kışla veya ahır seviye 20 ye getirilmiş olmalıdır.

Travian da hangi halk daha iyi?

Önemli sosyal ve teknolojik gelişimlerinden dolayı Romalılar bina inşaası koordinasyonunda usta ve Roma askerleri Travian'ın en seçkin askerleridir. Hem saldırı hem de savunma için uygundurlar.

Travian hangi ırk?

Romalılar, Travian'a yeni başlayanlar için en kolay olan ırktır.

Travian Reis ne kadar vatan sevgisi düşürür?

Reis (Cermenler) ucuzdur ve saldırdığı köyün bağlılığını her saldırışında %20 ile %25 arasında bir oranda düşürür.

Eski Roma şimdi neresi?

Londra'nın bile 19.yy. başında bu nüfusa sahip olduğu düşünüldüğünde Antik Roma'nın ne denli önemli bir merkez olduğu anlaşılmaktadır. Bugün İtalya'nın başkenti olan Roma'da hala Tarihi "kolezyum" Roma uygarlığının bir eseri olarak durmaktadır. İmparatorluğun ekonomisi tarım ve ticaret ağırlıklıydı.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: