Videojet ne malı?

Photo of author
Written By admin

https://www.youtube.com/watch?v=FueZ7Akgx_c

Videojet Technologies, farklı ülkelerdeki üretim tesislerinde ürettiği Kodlama ve Markalama Makinalarını, Türkiyedeki Ofislerinde satışını ve satış sonrası desteğini veren %100 yabancı sermayeli uluslararası bir Amerikan firmasıdır.

Videojet kimin?

Danaher İş Sistemi (DBS)

Global Danaher Organizasyonunun bir parçası olarak Videojet müşteriler, ürünler, hizmetler, işletmeler ve çalışanlarının sürekli olarak gelişiminin gözetildiği sonu olmayan bir yoldadır. Danaher'de başarı asla tesadüf değildir. Başarıya ulaşmada kendini kanıtlamış bir sistemimiz var.

Videojet ne iş yapar?

Videojet Sürekli Mürekkep Püskürtme, Lazer, Termal Transfer Üst Baskı, Drop-On-Demand Mürekkep Püskürtme, Termal Mürekkep Püskürtme ve Etiket Baskısı ve Uygulama ekipmanları da dahil olmak üzere sektördeki en geniş yazdırma ve kodlama çözümleri yelpazesini sunar.

Videojet nasıl bir firma?

325 binden fazla sistem kuruldu. 1960'larda A.B. Dick Company'nin bir bölümü olarak faaliyete geçtiği günlerden Videojet'in bugünkü durumuna kadar,44 yılı aşkın bir süredir yüksek kaliteli kodlama ve markalama ekipmanı ve sarf malzemelerini yenileme, geliştirme, üretme ve satma faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=vTw725QwldY

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: