Site icon UeOGC – Bilgi Kaynağı

Vodafone hat parası kaç TL?

Vodafon' da faturasız hat fiyatları 95 TL – 120 TL aralığında sunulmaktadır. İster faturalı ister faturasız hatların detaylı bilgilerine Vodafon internet sitesinden erişim sağlanabilmektedir.

18 yaş altı hat alabilir mi?

Bu noktadan hareketle 18 yaş altı faturasız hat alabilir mi sorusunun cevabını da “evet” olarak verebiliriz. 18 yaş altı kullanıcılar faturasız hat almak için aynı şekilde velilerinin ya da yasal vasilerinin kimlikleri ve onlardan aldıkları muvafakatname ile başvuruda .

Vodafone 25 GB kaç TL?

Faturasız Yeni Hat Alımına Özel Kolay Yeni Paket 25 GB!

Vodafone faturasız yeni hat alan müşterilerimize özel ilk 3 ay boyunca25 GB, 750 DK, 250 SMS içeren Kolay Yeni Paket 25 paketi 50 TL'dir.

Öğrenci hatları ne kadar?

​​​​​​​​​​​Mobil Öğrenci Tarifesi'n​de yurtiçi her yöne doğru yapılan indirimsiz aramaların dakikası 1,88 TL, yurtiçi her yöne yapılan SMS gönderimleri ise 1,34​TL'den ücretlendirilmektedir.

15 yaşında biri Hat Alınır mı?

18 yaş altı kullanıcılar faturasız hat almak için aynı şekilde velilerinin ya da yasal vasilerinin kimlikleri ve onlardan aldıkları muvafakatname ile başvuruda . Ancak 11 yaş altında olan kişilere velilerinin muvafakatnamesi olsa dahi hat satışı yapılmamaktadır.

Gnç kaç yaş arası?

GNÇ TARİFELERİ

Bol GB'ları, doyasıya konuşturan dakikaları ve SMS içeriğiyle GNÇ paketleri seninle. Eğer sen de 26 yaşın altındaysan GNÇ paketlerin bolluğunu yaşamaya hemen başla!

Vodafone neden 10 GB veriyor?

Günlük 10 GB hediye

Yapay Zekâ ile güçlendirilmiş Yeni Nesil Kapsama teknolojisiyle müşterilerine kesintisiz bağlantı sunmayı hedefleyen Vodafone, herhangi bir bağlantı sorunu yaşayan müşterilerine ise günlük 10 GB mobil internet hediye edecek.

Vodafone 1 GB aşım ne kadar?

Akıllı İnternet Aşım Paketi – ilk 500 MB/40,63 TL – 500MB bittikten sonra 1GB/60,94 TL – 9 kez 1GB aşım sonrasında; 5GB/60,94 TL olarak ücretlendirilir.

Hat parası kaç TL?

Detaylar haberimizde… 2023 yılında, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, farklı hat fiyatları sunuyor. Faturalı ve faturasız hatlarda Turkcell, 490 TL, Vodafone ise 500-550 TL arasıdna ve Türk Telekom 500 TL olarak belirlenmiştir.

Kontörlü hat en az kaç TL?

Kullanıma devam edebilmek için her 185 günde bir en az 10 TL, paket yüklemeniz ya da hattınıza en az 10 TL Transfer almanız gerekir.

Türk Telekom öğrenci hattı kaç para?

MobilÖğrenci Tarifesi'ndeki aboneler, KAYIT yazarak 1111'e ücretli kısa mesaj gönderdikten sonra, tek seferde 20 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında, 30 gün boyunca yurt içi her yöne 10 dakikası 60 kuruş olarak ücretlendirilecektir.

18 yaşından küçük mal sahibi olabilir mi?

18 yaşını doldurmamış olan yaşı küçük çocuklara ait gayrimenkul tasarruflarında anne ve baba birlikte hareket ederek işlemi yapabilirler. Eğer bunlardan birinin olmaması durumunda ölüm halinde kalan anne veya baba, boşanma halinde hâkim, velayeti hangi tarafa vermiş ise onun tarafından işlem yerine getirilir.

18 yaş altı hat çıkartabilir mi?

Bu noktadan hareketle 18 yaş altı faturasız hat alabilir mi sorusunun cevabını da “evet” olarak verebiliriz. 18 yaş altı kullanıcılar faturasız hat almak için aynı şekilde velilerinin ya da yasal vasilerinin kimlikleri ve onlardan aldıkları muvafakatname ile başvuruda .

GNÇ parali mi?

IOS App Store veya Google Play'den ücretsiz indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsin. Tüm operatör hat sahibi ya da kullanıcısı olan abonelerin kullanabileceği mobil uygulamadır. GNÇ mobil uygulamasını Apple Store, Google Play'den akıllı telefonuna ücretsiz indirebilirsin.

Genç yaşı kaç?

Buna göre gençlik dönemi UNESCO tarafından 15-25 yaş aralığında belirlenirken, Birleşmiş Milletler (BM) gençlik dönemini 12-24 yaş arası olarak öngörmektedir. Türkiye ise BM'nin belirlediği 12-24 yaş arasını gençlik dönemi olarak kabul etmektedir.

GNÇ li olmak icin ne yapmalıyım?

25 yaşından küçüksen, GNCTRKCLL yazıp 8780'e kısa mesaj göndererek, 25 yaşından büyüksen Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri'ne öğrenci kimlik veya öğrenci belgenle başvurman yeterlidir.

Vodafone 3 GB bedava internet nasıl yapılır?

www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti adresinden ya da "Vodafone Yanımda" uygulamasından erişilebilen "Seviyorum İnterneti" platformundan, Vodafone kullanıcısı olsun olmasın, herkes yararlanabiliyor. Anketi tamamlayan herkese 3 GB mobil internet, bir kişiye de çekilişle "5 yıllık internet" hediye ediliyor.

Vodafone 20 GB kaç para?

Bu paket iptal etmediğiniz sürece tekrarlar ve ücretlendirilir; paketi Tarifem ve Paketlerim bölümünden iptal edebilirsiniz. Aylık 20GB ayda 55 TL'ye 12 ay senin!

Vodafone daha ucuz tarifeye nasıl geçilir?

Nasıl yapabilirim? Vodafone Yanımda uygulaması: Uygulamaya giriş yaptıktan sonra "Tarifem ve Kullanımlarım" sekmesinin altında yer alan "Geçebileceğim Tarifeler" sayfası üzerinden kolayca tarife değişikliği yapabilirsiniz.

Vodafone 5 GB hediye nasıl alınır?

Her Şey Yanımda'dan 150 TL ve üzeri ödeme gerçekleştiren Vodafone Bireysel müşterileri alışverişlerinde haftalık 5 GB hediye kazanır. Siparişiniz teslim edildikten sonra GB hakkınız hattınıza otomatik olarak yüklenecek ve SMS ile bilgilendirileceksiniz. Tüm siparişinizi iptal ettiğinizde kampanyadan yararlanamazsınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Exit mobile version