Zula nın sahibi kim?

Photo of author
Written By admin

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, MMOFPS türünde bir video oyunudur.

Zula bitti mi?

Valve'ın kullanıcı sözleşmesinin dışına çıkan Zula, bu durumla beraber Steam ile sözleşmesinin iptal edilmesini ve buna bağlı olarak Steam üzerinden kaldırılmasını getirdi.

Zula Türk malı mı?

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, MMOFPS türünde bir video oyunudur. Oyun, Türk yapımı ilk MMOFPS oyunudur.

Zula kaç yaş artı?

Şiddet unsurları içeren oyunlara 15 yaşın altındaki çocukların gelişimini, psikolojisini, sosyal çevresindeki davranışlarını etkileyebilecek içerikleri barındırıyor olduğundan +15 yaş sınırlaması getirilmektedir.

Zula Argo mu?

Türk dil kurumuna göre Zula kelimesinin argo bir kelime olduğunu söylemek mümkündür. Zula; kaçak ya da yasak şeylerin saklandığı gizli yer, gizli saklı köşe olarak ifade edilebilir.

Zula dünyada kaç kişi oynuyor?

11 farklı dil seçeneği ile 28 milyon kişinin oynadığı oyun

Zula da bu potansiyeli iyi değerlendi. Bu işbirliği ile bir ilke imza atıldı. Hali hazırda dünyada 100 farklı ülkede 28 milyon kişi tarafından oynanan oyun, 11 farklı dil seçenekle yayında.

Zula hangi ülkenin?

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, MMOFPS türünde bir video oyunudur. Oyun, Türk yapımı ilk MMOFPS oyunudur. Oyun 22 Şubat 2015 tarihinde çıkış yapmıştır.

Şu an kaç kişi Zula oynuyor?

Ortakların öngörüleri doğru çıktı. Espor izleyici sayısı 2015 yılında 235 milyon kişi iken, kısa sürede katlanarak bugün toplam 454 milyon kişiye ulaştı. 2022 yılında ise e-spor takipçi sayısının 644 milyon olacağı ifade ediliyor.

Tenekeci ne demek argo?

Tenekeci: Tankçı askerlere verilen isim.

Zula kaç yaş için uygun?

Zula'yı oynayabilmek için 15 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
R10 abc.cam
%d blogcu bunu beğendi: